Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Akinek viszony volt a nevelt lányával, hogyan lett vége a kapcsolatnak? 38/f
Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 11:43
21/25 anonim válasza:
Jajj te szegény... hát mindjárt megsajnállak... :D Inkább vidd el az asszonyt sportolni, akkor le fog fogyni.
22/25 anonim válasza:
Ennél undorítóbb dolgot kevesen csinálnak mint te. Remélem a kislány hamar rádöbben, hogy el kellene mondania, és akkor mehetnél.
23/25 anonim válasza:
Nálad már csak a nevelt lányod az undorítóbb. Megérdemlitek egymást.
24/25 A kérdező kommentje:
Mehetnék? Talán ők mehetnének.
2023. márc. 28. 14:58
25/25 anonim válasza:
A mostani kannak biztos nagyobb farka van mint a tied így a tied már nem érdekes. Meg valószínűleg az új kan Magyarországhoz hasonlóan jobban is teljesít,a jót meg könnyű megszokni és senki nem akar önként leadni belőle.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!