Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok szerintetek a külföldi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szerintetek a külföldi és magyar nők között van-e különbség szex terén?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem a magyarnők el vannak a sima reszeléssel, érzelem mentes basz...-sal, mig a külföldi lányok jobban figyelnek az érzelmekre érzésekre és nyitottabbak az extrákra is..

Csak én tapasztaltam ezt?


2023. márc. 27. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nincs valszeg jokepu vagy de tok hulye ezert nem akarnak toled mast a magyar lanyok, a kulfoldiek meg nem ertik a balfaszsagokat amiket kiejtenel
2023. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Nem a nációtól függ ki mit szeret az ágyban. Ez pont olyan sztereotípia mint azt állítani hogy az olaszok csakis a pisztáciás fagyit szeretik.
2023. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy nincs.

A magyar nők bigottak semmi fantáziájuk nem képesek kísérletezni.

2023. márc. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg az is benne van, már aki itthon szexelt külföldi nővel, hogy mivel senki nem ismeri őket és mennek is majd haza, jobban megnyílnak.

Hány ilyet tudok, hogy otthon jó kislány, aztán amikor meg jött az Erasmus meg társai, akkor még 5-en dugták.

2023. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én életemben 1 külföldi nővel voltam, az nagyon szuper volt, de ebből még nem mondanám, hogy jobbak. Vele pont jó volt.
2023. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kelet Európai nők sokkal jobban néznek ki szexibbek, de a nyugat Európaiak meg kurvásabbak az ágyban, bevállalósabbak.

Volt egy angol csajom, picit husibb volt, azt mondtam neki nem tudok semmit angolul, na az szex közben olyan mocskos dumát nyomott, hogy szinte attól el lehetett élvezni (és még egy részét tényleg nem is értettem, mert tényleg nem hibátlan az angolom).

2023. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ömm magyar nő és magyar nő közt is orbitális különbség lehet.
2023. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!