Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől kérdezem ha bent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem ha bent ragadtatok egy házasságba Milyen szempontok alapján kerestek szeretőt magatoknak? 40 éves férfi vagyok és bent ragadtam a gyerekek miatt egy kapcsolatba

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Magad miatt ragadtál benne, hisz te kellettél azokhoz a gyerekekhez. Támogatás jöhet, felelősségvállalás 0?
2023. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 Tiszteletbe tartom mindenki véleményét de egyéni esetek vannak..

nem kell mindjárt elítélni a másikat.

Lehet van olyan nő ahol a férfi potencia gondokkal küzd mert már 50 éves..

Azért nem kell el váljon és nem kell a szexről lemondania sem..

2023. márc. 27. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen szempont az volt, hogy viszonylag gyakran tudjunk találkozni, ha valóban jó a szex. Azaz, hogy elérhető legyen, amikor nekem is van erre szabadidőm...

Nekem nem jött össze, nem találtam olyat, akivel jó volt a szex, így egy-két alkalom után abba is maradt mindenkivel.

Akivel jó lett volna, vele meg azért nem tudtam tovább találkozni, mert visszamentem dolgozni és már nem volt adott az azonos szabadidő.

De megoldódott, elváltam.

N

2023. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Csak az nem a nő döntésének következménye.
2023. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kölcsönös vonzalom és akarjuk ugyanazt az ágyban. Ha ez stimmel, akkor legyen képes eljönni értem, hotelbe vagy más alkalmas helyre vinni, majd haza hozni.

Ha jönnek a kifogások, hogy miért nem tudja ilyen módon megoldani a légyottokat, akkor nincs miről tovább beszélnünk.


36N

2023. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szükségem van mentális vonzalomra is a testi mellett. Nem tudok szexelni olyannal, akitől mentálisan rosszul vagyok és/vagy hidegen hagy. Ennek része a kölcsönös tisztelet, egymás autonómiájának és integritásának óvása.
2023. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!