Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hogy tanultatok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy tanultatok meg spriccelni, hogy jöttetek rá és hány évesen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
19 voltam. Lovagoltam elég intenzíven és éreztem, hogy hatalmas élvezés lesz, utánna azt vettem észre hogy a barátom tiszta nedves mindehol.
2023. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És masztizva?
2023. márc. 24. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen egy kicsit rásegítettem az újjamal. Privit nem kérek. Férjem van
2023. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem "tanultam meg", ez nem egy tudatos dolog volt.

Egyszer a barátom nagyon hosszan és intenzíven nyalt egy hosszabb kihagyás után (el kellett utaznia két hétre munkaügyben) és éreztem, hogy most nagyot fogok élvezni, így is lett. Csak akkor jöttem rá, hogy mi történt, amikor a barátom el kezdett nevetni, majd felkúszott és megcsókolt. Először nagyon zavarba jöttem, aztán a barátom biztosított róla, hogy nagyon felizgatta. Ekkor huszonhárom éves voltam.

2023. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Öklözésnél nagyon erős orgazmus közben spriccelve nyomtam ki magamból a partnerem kezét. Ekkor voltam 27.
2023. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ujjazás közben ha a pasi megtalálja azt a pontot, ami ingerel, akkor jön a spricc. Nem tanultam meg, ez pusztán anatómia.
2023. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
45 évesen. Ujj G pint+ csiklózassal. Jó 30-40cm magasra spricceltem meg is lepòdtem. Utána is sokszor összejött de csak igy ujjal.
2023. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Öklöztem a volt barátnőmet és egy feszítő érzést éreztem a csuklómnál, és folyott a cucc. Olyat élvezett mint azóta sem.
2023. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Spricc az csak pisa
2023. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!