Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond ha nem megy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond ha nem megy a szex?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt a párommal. Nem vagyunk már gyerekek, ő 30 éves férfi, én pedig 27 éves nő vagyok. Soha nem történt még köztünk behatolásos szex. Egyéb dolgok igen, azt mondta kell neki egy kis idő hozzá. Jó így is ahogy van, de azért már vágynék rá, kívánom. És nem tudom mi lehet az oka. Mert egyébként minden rendben van köztünk, és ő is kívánja volt hogy már megpróbáltuk de ahogy megtörtént volna a dolog ő lelankadt. Arra lennék igazából kíváncsi hogy szerintetek velem lehet a probléma, nem tetszem neki valamiért? (De ezen is gondolkoztam már azt hiszem akkor fel sem állna) vagy valami lelki eredetű dolog lehet? És hogy ez a probléma fog-e javulni és ha igen akkor meg lehet saccolni hogy kb mennyi idő múlva? Természetesen szeretem és nem elhagyni akarom emiatt. Hanem csak kissé zavar a dolog mert már vágyom rá hogy vele legyek. Nem a szexet kívánom hanem őt. Mert egyébként a szexuális életünk ennek ellenére kielégítő. Csak már rá is vágyom. Bármilyen véleményt szívesen fogadok, esetleg hasonló tapasztalatot.

A válaszokat pedig előre is köszönöm!



2023. márc. 21. 12:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"kell neki egy kis idő hozzá"


Akkor adj neki egy kis időt, ismerjétek meg egymást jobban, alakuljon ki egy bensőséges, bizalmi viszony. Sok pasiban rengeteg szorongás és frusztráció van, türelemmel és szeretettel jó eséllyel orvosolható a helyzet.

2023. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Egy hónapja vagyunk együtt és mióta együtt vagyunk nem maszturbált. A szexuális életünkkel nincsen gond, az rendszeres csak behatolás nem történik.

A gyerek pedig 9 éves és akarták a gyereket az akkori párjával. Sőt nehezen is jött össze. Egy évig próbálkoztak mire sikerült. Mióta a gyerek anyjával nincs együtt azóta előttem egy fél évig tartó kapcsolata volt. Ott is kb egy hónap után volt először szex. Egyébként a kommunikációval nincsen baj köztünk sőt ezen az egy dolgon kívül minden tökéletesen rendben van. Bármiről tudunk beszélgetni, ez az egy amit nem hozok fel még neki mert nem szeretném sem megbántani sem pedig azt hogy kényszernek érezze.

2023. márc. 21. 18:14
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es, a bensőséges viszony megvan köztünk. Az első beszélgetéstől kezdve olyan volt mintha ezer éve ismernénk egymást. Egyből nyíltan és őszintén beszéltünk bármiről és mindenről. Persze annyi időt adok amennyi szükséges csak kíváncsi vagyok tapasztalatokra és véleményekre ezzel kapcsolatban.
2023. márc. 21. 18:17
 14/19 anonim ***** válasza:

#8 attól hogy valakinek van gyereke azóta akár szervi okból is válhatott impotensé.

A leírásod alapján elég sanszos hogy pszichés okai vannak. Egy negatív önbeteljesítő spirál, ahogy egy idő múlva már a korábbi kudarcok sorozata gyakorol negatív hatást (beteljesítve saját magát), spirálszerűen egyre mélyebbre és mélyebbre lökve az örvénybe. Ha nem vagy pszichológus akkor te nem fogsz tudni segíteni neki.

#12 de van gond a szexuális életetekkel - az hogy nincs... legalábbis dugás nincs. Addig csak kóstolgatás, ráhangolódás. Kb. mintha étterembe mennél, de az előételnél többet sosem hoznak ki.

2023. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem azt kértem hogy köss bele minden mondatomba. Nyilván ha feláll neki akkor gondolom nem impotens. És a szexuális élet nem csak “dugást” jelent. Egyáltalán nem olyan mint az éttermes hasonlatod mivel a végén mindketten kielégülünk. Attól hogy behatolás nem történik, még lehet jó. De azért köszönöm a rám szánt idődet.
2023. márc. 21. 21:35
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 szívesen :) akkor a válasz első felét vedd irányadónak. Pszichés okai vannak, amivel te ha megfeszülsz sem fogsz tudni mit csinálni. Neki kellene "rendet raknia" a saját fejében.
2023. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gumival próbáltok védekezni?
2023. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Lúzer a csáó
2023. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért 30 évesen nem lehet impotens!Szerintem ő is csak úgy van,mint én!Fél a puncitol és biztos nem akar több gyereket!
2023. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!