Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nagymellű, molett nő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagymellű, molett nő után fel tudnátok izgulni egy vékony, kismellű lányra is?

Figyelt kérdés
Az új párom előző barátnőjéről kiderült, hogy dagibb típus hatalmas csöcsökkel. Ezek után nehéz elhinni, hogy én is bejövök neki :(

2023. márc. 19. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Akár egyszerre is a kettő!
2023. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy nő nem abból áll, hogy mekkora a melle. Attól, hogy az előző barátnőjének nagyobb melle volt ez nem jelent semmit, valószínűleg nem a mellei miatt volt vele.
2023. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még jobban is. Az, hogy vékony jobban izgat, mint hogy mekkora a melle.
2023. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Molett nőre nekem nem áll fel, tehát csak a vékony jöhet szóba.
2023. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ezen, kivéve ha azt hiszed, hogy egy izgato nö legfontosabb alkatrésze a melle, minden egyéb összekukázhato!
2023. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Neked is baromi sok értéked lehet ha még te magad is csak a csöcsöket látod meg magadban..
2023. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó rántottcsirke hasábburival után még be tudsz tolni egy szelet sütit? Nah kérlek, az emberek ízlése is hasonló. Két különböző műfaj, de ami az adott "kategóriában" jó abból szívesen falatozik.
2023. márc. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Simán.

Nagymellű után kissebb cicijü volt a barátnőm.

Szerettem nagyon.

Ne parázz

2023. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak pont a változatosságot kedvelik, nekem volt egy idő, hogy mindig szuper mellű csajok jutottak, egy idő után már lógós melleket kerestem, de már egy kis fiús mell is jobban felizgatott mint a "tökéletes" mellek, persze a változatosság után újra a tökéletes kell.
2023. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mell nagyon fontos, de a dagadt nőkön kb. semmi sem áll jól. Ha rosszak a melleid, keress olyan pasit, akinek ez nem számít, csináltasd meg őket, vagy legalább tanulj meg jól szopni.
2023. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!