Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ez titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez titeket mennyire zavarna, mennyire lenne furcsa?

Figyelt kérdés
Ha megismerkednétek, összejönnétek egy 20-21 éves lánnyal, akinek előttetek nem volt barátja, nem szexelt, de már vannak vibrátorai. Furcsállnátok, esetleg örülnétek neki, semleges lenne számotokra?
2023. márc. 18. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem lenne furcsa és nem is zavarna. Igazából az pozitív, ha valakinek vannak vágyai.
2023. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1%
Amelyik csajt ennyi idősen nem vágta gerincre senki, annak oka szokott lenni. :)
2023. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
2. A magadfajták felszínességének is oka szokott lenni.
2023. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az furcsa, hogy még nem volt senkivel de neked ismerkedésnél elmondja, hogy vibrijei vannak! Nem életszerü!!!
2023. márc. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám és jól megdugnám.
2023. márc. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni ezt a helyzetet, rengeteg kérdést felvet
2023. márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem alakult még úgy, hogy viszonzott lett volna a dolog, amikor nekem tetszett valaki vagy szerelmes voltam, akkor valami miatt nem volt kölcsönös, akiknél meg nekem lett volna esélyem, nekem nem jöttek be, vagy olyan időszak is volt, amikor nem is tudtam ismerkedni. Most sem akarok, mert hamarosan elköltözöm, majd az új helyen, ott új társaságokba is be fogok kerülni, de ha eltelik X idő és ott sem lesz semmi, akkor már felmegyek a tinderre szerintem. Nem a nagy ő-re várok, de bárkivel nem fogok lefeküdni, nekem ehhez kell az, hogy valamennyire ismerjem az illetőt, tudjam, hogy normális és külsőre vonzónak tartsam.

2 vibrátorom van, 18 évesen vettem az elsőt, nem ilyen extra darabokra kell gondolni és nem is mindig használom őket, nem vagyok rászokva. Kíváncsiságból vettem. Nagyon vágynék már egy rendes férfira, de mondom hogy bárkivel nem fogok összefeküdni.


Csak azért merült fel bennem a kérdés, hogy ha lenne barátom, elmondjam-e majd neki. Nem ismerkedésnél gondoltam, hanem amikor már együtt vagyunk, lefekszünk. Titkolózni nem akarok, de azt sem akarom, hogy kattosnak, perverznek tartson.

2023. márc. 19. 07:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne...
2023. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 na ez a pasik rémálma aki nem tudja mit akar.

Kell a fenének a huzavona, ilyenkor szoktuk mi pasik ismerkedést félretenni, és megkúrni az incselkedő miniszoknyás cicát inkább. :D

2023. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel csak értékesebb vagy a piacon. Itt a gyakorin nem fogják neked elárulni, mert az ittlévő férfiak nagyrésze se szexelt még soha, sőt nem is fog. Csak férfiaknál a szüzesség ciki, nőknél viszont erény. Fiatal nőnek szexet kapni baromi egyszerű, kimész a kocsmába, szétteszed a lábad és lesz 8 jelentkező. Fiatal nőknek alanyi jogon jár a szex, férfiaknak pedig csak teljesítményre jár. Vagyis egy férfinak több dolgot kell egyszerre letenni az asztalra, ha szexelni akar, míg a nő csak bemodnja, hogy szexelni akarok és meg van oldva. Szerintem jól gondolkozol, ne is szexelj addig amíg nem látod jónak, főleg ne akárkivel. Sokkal jobb, mint amikor 15 éves lányok ismeretlenekkel szétdugatják magukat minden második hétvégén
2023. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!