Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok fogadásból vertétek ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok fogadásból vertétek ki pasinak, vagy szoptatok le valakit?Hol, hogyan? Vagy miket szoktatok fogadásból csinálni? Ki tud több hapsival lefeküdni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúval fogadtam, nem egy harmadik személlyel, de veszítettem, viszont betartottam a fogadást, úgyhogy nem szégyellem, hogy ezért szoptam, mert így volt korrekt.
2023. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 a fogadásnál te mit kaptál volna, és miben fogadtatok? a többiek is térjenek ki erre a fontos részre
2023. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te fogadásból pucsítottál már be meleg pasinak? Na kb. ennyire fognak a nők fogadásból nekik nem tetsző pasit leszaxizni.

A gangbang meg nem képesség, hanem szándék kérdése.

2023. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy barátnőm, aki soha nem engedte az analt, egyszer ez volt a fogadás tárgya, megnyertem, a csaj így bevállalta az anált, okos volt, mert ebből is profitált, azt mondta ok., de egy wellness szállodába vigyem.

Ott két éjszaka szinte szét dugatta a fenekét, olyanokat mondott, hogy én bele pirultam, de utána többet már nem engedte az analt, pedig biztos vagyok benne, hogy ő is élvezte.

2023. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson, fogadásból az egyik csajnak puncit kellett mutatnia, persze mondtuk neki, hogy húzza kissé szét mert akkor nem mutatott semmit, nagy nehezen megtette, aztán, amikor a csaj felhúzta a bugyiját, kissé kínosan érezte magát, így az egyik bevállalós fiú megmegmutatta a farkát, hogy oldja a hangulatot. Addig mutogatta, hogy a csajok meg-meg fogták, volt olyan csaj aki kicsit verte is amikor felállt már a srácnak.
2023. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2023. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen, csinaltam mar 1-2 ilyesmi fogadast
2023. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-7 részleteket is elárulnátok?
2023. márc. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!