Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony nőkkel jobb szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony nőkkel jobb szexelni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2023. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Suetonius ***** válasza:
51%

Erre nem lehet kategorikusan igennek vagy nemmel felelni, mert ízlés-függő.

Én pl. szeretem, ha van a nőn mit fogni, szóval részemről a válasz: NEM.

Másfelől az, hogy ki mennyire aktív az együttlét alatt, nem a testalkat függvénye.

Gondolom ez a kérdés cunamit indít majd el, mint a múltkori telt nők szexuális viselkedési formáira vonatkozó. :D

2023. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem sokkal jobb vékonnyal. Persze jó lenne tudni mit jelent ebben z esetben a vékony. Mert a gebével nem jobb. Viszont a karcsúval akinek van cici, popsi azzal igenis jobb. Sokkal mozgékonyabb, hajlékonyabb egy telt nőnél. Na meg az sem mindegy mennyire telt egy telt nő. Mert akinél már szinte oda sem jutsz a puncihoz a hájtól az meg milyen. De ismerek olyat akinek meg pont ez jön be. Ízlések és pofonok.
2023. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tetszenek a telt idomok is, de szerintem a vékonyabb csajokkal könnyebben megy. Én pl mélyebben be tudok hatolni
2023. márc. 15. 23:07
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem vékonnyal jobb. Egyrészet jobban hozzáférek a puncihoz. Nem izzad annyit. Nincs logos has ami ku-rva rombolótud lenni. Nincs nyafogás a kinézete miatt.
2023. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2023. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Más nevében vagy általánosan nem beszélhetek, de nekem igen. Azért mert nekem csak vékony nőkre áll fel. A túlsúly nem jön be. Viszont van egy barátom aki kifejezetten az ellenkezője ennek, csak a túlsúlyos csajokat szereti döngetni.

Szóval erre nem kapsz pontos választ.

2023. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Látszódjanak a bordái, legyen kis törékeny porcelán
2023. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem vekony novel jobb. A kover noknek lognak a mellei, nehezebben ferek oda a puncihoz, az se jon be ha valakinek nagy segge van.

A vekony noknek altalaban kis melleik vannak, kivetel ha regen kover volt csak lefogyott mert akkor a mell megereszkedik es ugy log mint egy 90 evese.


Ismerek olyan akinek kifejezetten a kover nok jonnek be. Nem a nagyon kover hanem aki jo combos, nagy feneke van. Ez a ritkabb altalaban. A legtobb ferfinak a vekony nok jonnek be.

2023. márc. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Sosem voltam kövérrel, taszítanak, szóval igen, sokkal jobb.
2023. márc. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!