Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha csak úgy tudok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha csak úgy tudok elmenni szex végén, hogy magamnak verem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig áll a farkam, nem megyek el hamar, aminek örülök, de jó lenne, ha esetleg aktus közben mennék el, vagy legalábbis, ha a nő veri ki...

2023. márc. 13. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem gáz ha a párom azt mondaná csak úgy tud elmenni, hogy kiverem hát kiverném neki...
2023. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Milyen antidepresszánst szedsz?
2023. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy jo ideig hasonloan voltam en is bar inkabb csak egyejszakasoknal. De egy ido utan nem izgultam tul es siman el tudtam elvezni egy ket pozban, bar a legtobbszor azert kezzel rahuztam a vegen es szajba elvezes
2023. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Mennyit recskázol?
2023. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A jó öreg death grip ;)


Amúgy nem gáz szerintem sem.

2023. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

hát a jó öreg death grip nem igazán működik pl. nálam, pedig elég durván bántam már a farkammal, akkor is 2 perc max és elélvezek ha nőben vagyok.


legközelebb most már átvágom pengével a fitymafékem több helyen, hátha attól kevésbé lesz érzékeny.

2023. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 ne bántsd magad. Gyakorolj orgazmuskontrollt, meg legyél egy passzív, tág nővel, és máris bírni fogod 5-10 percig ;)
2023. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondod a párodnak hogy kézi levezetést kérsz, na bumm. Ha előtte megfelelően teljesítettél (elvitted a csúcsra) akkor ez nem lesz kizáró tényező. Nagyobb baj lenne ha 2 perc alatt elsülnél 😂
2023. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
végső soron csak akkor gáz, ha gyereket akarsz, de azért csak jobban fog örülni neki, ha a puncijától mész el.
2023. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem elég gáz. Vagy genetikai rendellenesség. Amelyik férfi nem tud elmenni miközben punciban van a farka ott valami gebasz van.
2023. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!