Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha egy pasi kb 5-10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha egy pasi kb 5-10 percig bírja bennetek az milyen időnek számít?

Figyelt kérdés
Ilyenkor még gyorstüzelőnek mondanátok pasit?
2023. márc. 11. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Igen, köszönöm a megerősítést. Az egyes voltam.


A hős

2023. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek a partnereteket figyeljétek ne az órátokat! Élvezetre megy, nem időre!

Egyénfüggő egyébként is. Van akinél "elég" az 5-10 perc (HA jól csinálják!!!), más meg másfél óra és 20 orgazmus után azt mondja megvolt a bemelegítés most aztán már mehet rendesen.

Egyszóval vagy összepasszolsz a partnereddel az ágyban vagy nem. Ez meg nem stopperóra kérdése.

2023. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek annyira aranyos kérdések. Nagyon sok mindentől függ egy férfi esetében. Mennyire vagyunk kiéhezve...mennyire régen nyúltunk magunkhoz....mennyire tetszik a nő akivel vagyunk...mennyi öbkontrollunk van...mennyire vagyunk fáradtak...milyen a fizikumunk....mennyi az előjáték behatolás előtt....mennyi tapasztalattal rendelkezünk...nagyon komplex. Mondok fix példát magamról: mentem már el 3 perc alatt is előjáték közben és bírtam 1.5 - 2 óráig is. Előjátékkal és levezetéssel is egybekötve. A kérdés az amire nincs fix válasz.
2023. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim alapjan soknak:D
2023. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

#12


"más meg másfél óra és 20 orgazmus után azt mondja megvolt a bemelegítés most aztán már mehet rendesen."

Egy ilyen hölgynek bemutathatnál. Voltam párral, de még nem volt olyanra példa, hogy többet kart volna, mint ami volt.

2023. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 márpedig ritkán, de van ilyen. Ha ilyen partnered, párod van akkor ott bizony fel kell kötni a gatyát nem elég fél óra maszatolás :)

Egyébként meg menj le a nagyobb swingerekbe, minden gangbang "közepén" hasonló hölgyet találsz.

2023. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális, mondhatni átlagos.

Már persze egy átlag dugásnak, megfelelő előjáték után. Ha ez a maximum és akkor bírja eddig ha sokáig akarja húzni az gond lehet. De igazából akkor sem az, ha tud második menetet és akkor megfelelő ideig bírja.


Jelenlegi párom pl. ez utóbbi eset. Kicsit mindig korán megy el ha csak úgy simán egymásnak esünk.

Több megoldás is van és ezt senki ne úgy értse, hogy valami helyett, hanem nekünk így most jó:

- elsőre leszopom, utána ő kényeztet és mondjuk úgy 20 perc után egy tökéletes kölcsönös szexbe kezdünk, mindkettőnk örömére

- ha napi 2x van szex, akkor fél nap alatt csak annyire regenerálódik, hogy pont jól bírja (ok, nem szabad túlzásba vinni az orált ilyenkor)

- szopás nélkül megy az előjáték és óvszerben csináljuk


Nála amúgy az orál az ami kikészíti. Lankadt állapotból 2 percen belül élvez ha 1 napig előtte nem volt semmi és bedobom magam.


No, de a többi pasi sem szokta ám fél óráig csinálni mindig. Nekem sem igényem legtöbbször. Az 5-10 perc az legtöbbször jó, de tényleg az előzményeken múlik.

2023. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!