Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet csinálni, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha a barátnőmnek akkor is fáj a behatolás, ha sikosítót használunk?

Figyelt kérdés
Sajnos elég vastag méretről van szó, hamar felizgul, de ha fél órás az előjáték akkor is ha berakom, fájdalmas neki, pedig eddig mással működött...

2023. márc. 11. 11:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#10 Erre én is gondoltam, hogy a méretre ráparázott. Amikor a kezébe vette már első alkalommal azt mondta, hogy nem fog beférni és, hogy nagyon vastag. Szájjal szereti csinálni, mondta és látni rajta, hogy amúgy nagyon tetszik neki, hogy ekkora, de ettől függetlenül szerintem nagyon ráfeszül, mert fél tőle, hogy fájni fog. 😢 Egyébként enyhén felfelé görbül, másnak ez pozitív volt mert könnyű volt hüvelyi orgazmust okozni vele másnak, annak is akinek korábban más nem tudott. Szóval ez most eléggé elszomorít, ha esetleg ezért érne véget a dolog.
2023. márc. 11. 11:40
 12/23 anonim ***** válasza:
37%
Pedig baràtnőcsere a megoldás...
2023. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"könnyű volt hüvelyi orgazmust okozni vele másnak, annak is akinek korábban más nem tudott"


Most előbb kérdezek, aztán majd mondok is valamit. Kérlek csak őszintén, nem kozmetikázva a számokat


Hány csajjal voltál eddig (vaginális aktus)?

Hány csajnak volt veled hüvelyi orgazmusa?

Hány nő volt, aki volt már mással de te voltál az első akivel hüvelyi orgazmust élt át?

2023. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hány csajjal voltál eddig (vaginális aktus)?

Mivel ez egy anonim felület, felesleges lenne hazudnom bármit is, 12-vel voltam.



Hány csajnak volt veled hüvelyi orgazmusa?

3-nak.


Hány nő volt, aki volt már mással de te voltál az első akivel hüvelyi orgazmust élt át?

1 ilyen volt, 23 éves volt akkor.

2023. márc. 11. 12:10
 15/23 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú? És kerülete mekkora?
2023. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hossz: 18 cm

Kerület: 15 cm

2023. márc. 11. 12:16
 17/23 anonim ***** válasza:
19%

Francba. Azt hittem magasabb lesz az arány. Na mindegy. A lényeg hogy itt rengeteg a szorongó és szexuális kultúrával nem -de egyoldalú elvárásokkal annál inkább- rendelkező válaszoló. Mármint nem ennél a kérdésnél, hanem generál...


Szóval ezt a 3-at is vannak akik nem hiszik el. Ha azt írtad volna 5-6-7/12 akkor azokat mondanák neked is, mint nekem szokták: biztos csak megjátszották.


Vicces, de főként pont a nők mondanak ilyet, pedig többsége egyetlen nővel sem volt életében. Magukból indulnak ki(?)


A hős

2023. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Lidocain? :D
2023. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%
Páromnak is kb ilyen mérete van. A hüvely sokat tud tágulni, ha tényleg helyén van az előjáték, és adott a nemi izgalom. De fejben is sokminden eldől, ha ő már előre megijedt, és "eldöntötte", hogy nem fog menni, akkor ez lehet probléma. Érdekes, hogy az orált meg szereti, őszintén nekem az elején eléggé nyögvenyelős volt. Tényleg izgató a látvány, de csinálni kihívás. A másik, hogy nekem is feszít, meg kopog a vége, de nekem ez izgató. Én élvezem így, de lehet másnak ez már sok, nem vagyunk egyformák.
2023. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

Azért ez a kerület még nem olyan vészes

Nagyobb az átlagnál de nem vészes

Szóval ahogy írták hosszú előjáték és utána lassú óvatos behatolás

2023. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!