Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex nélkül élni hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül élni hosszabb ideig tényleg káros?

Figyelt kérdés

Pár éve megromlott a kapcsolatom a férjemmel. Válni akartunk, de jött a covid. Az összezártság alatt rengeteget beszélgettünk. Jó csapat vagyunk, neveljük a gyerekeket, ujitjuk a házat, de nem kívánom őt. (Neki pedig már potenciális gondjai vannak évek óta). A médiábol folyamatosan folyik a szex, az érintés fontossága. Engem ez fusztrál. Én nagyon vágyom a szexre, nem elég a 'csináld magad' :))) de férjemet 20 éve sem izgatta nagyon a szex.

A szerető nem opcio, vagyis nem találtam megfelelőt, csak skalpvadászokat, vagy érzelem mentes ürítők környékeznek meg. Szoval 3 éve nem értek hozzám.

Alapból nem vagyok stresszes, jól vagyok. Lehet biológiai bajom a szextelenségtől???


2023. márc. 11. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
40 éves vagyok, sosem volt még párkapcsolatom. Tehát lehet élni e nélkül is. (F)
2023. márc. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz biológiai bajod. A feleségem régóta nem szexel velem. Kiverem azt kész. Semmi bajom.
2023. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Biológiai bajod csak közvetve lehet tőle. Férjed megkérdőjelezhetően hetero. Szóval érted... Gyanítom legutóbb nem a férjed ért hozzád.


Üdv

A hős

2023. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biológia szempontból nem lesz bajod, maximum a következő szex (ha lesz) kissé fájhat
2023. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Nők esetében a szex mentes életmód szervi problémát elvileg nem okoz.

De azért pszichésen jót tesz, ha van szex.

Bár normális szeretőt találni nem egyszerű, de ha férjed így áll hozzá akkor én a helyedben keresnék, mert azért lehet találni.

Legjobb lenne, ha férjed tudtával lehetne, hiszen neki nem nagyon van rád igénye. De neked volna. Egy szerető megoldás lenne.

2023. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!