Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az beteges ha egy fiatal lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges ha egy fiatal lány idősebb 50+-os férfiakkal szeretne szexelni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 7. 18:30
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
20%
50+ férfiakkal szexelni hullagyalázás.
2023. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
76%
Én azt hiszem, az a realitás, hogy a fiatal csajok le se szarják az 50-es férfiakat.
2023. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
10%

"Az beteges ha egy fiatal lány idősebb 50+-os férfiakkal szeretne szexelni?"


Ha nem tartasz attól, hogy nem áll fel neki és folyton rohangálnia kell pisilni.

2023. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
27%
#22 ebben nem értünk egyet, az viszont igaz hogy ha fiatal csaj 50-es fickóra mozdul ott 100-ból 99 anyagi okai vannak 😂 (ettől még vannak kivételek akik "apakomplexusok" és tényleg ez jön be nekik)
2023. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
21%
De sok Perverz elmebeteg van ebben a kategóriában.
2023. márc. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

A 21-eshez írnám,ha ez így van, akkor a sok lepukkant 50+ os,állandóan locsogó,hisztis, dagadt nő szépen maradjon csendben,mert semmi de semmi okuk arra, hogy egyáltalán számonkérjenek valamit.

Még rájuk nézni sem kell,mert felrobbannak a kielégítetlen vágytól.

Hát,ha ők is "hullák", akkor rájuk is vonatkozik, hogy nem szabad még ránézéssel sem " meggyalázni" őket.Hízzanak tovább nyugodtan és telefonáljanak az idők végezetéig.

És ne károgjanak,ha fiatal lányok a jó karban levő idősebb férfiakkal bújnak össze.

2023. márc. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
27%
igen! az 50 es pedig felelőtlen. De én randiztam 17 éves csajjal még anno 21 évesen szóval... nem mondom hogy nem értem meg. A kiscsajok piszok dögösek és cukik tudnak lenni. A gond ott van hogy a lánynak kéne a saját korosztályával próbálkozni, sokkal természetesebb társadalmunk lenne és a kamasz fiúk is élveznék a tini kort és a tiniszerelmet :)
2023. márc. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
A beteges kifejezés helyett inkább azt mondanám, hogy nem megszokott! De ha ők jól kijönnek egymással minden téren, akkor legyenek boldogok! Tart ameddig tart és ne foglalkozzanak mások véleményével!
2023. márc. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem
2023. márc. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
83%
Van egy egy ari 23 éves ismicsaj aki megmondta azért dug velem mert nálam nem 5 perc a dugás és 6x 7x elmegy mialatt én egyszer. Nem kapkodos 5 perces bedug lök kettöt és lefordul mint sok srác teszi meg se várva hogy a csaj akár felizgulva benedvesedve legyen....
2023. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!