Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyik osztálytársam folyama...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársam folyamatosan erotikus képeket küldözget magáról. Szerintetek azt hiszi, hogy nekem bejön ez? Egyébként is mi lehet a szándéka ezzel?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 13:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20as, ez roppant jó példa.. Amerikában már lassan az büntetendő ha normális vagy. Kinyitod egy nőnek az ajtót és ha felad akkor szexuális zaklatás mert biztosan, hogy nem csak úgy nyittad ki hanem valamit akartál.

És pontosan úgy van ahogy vki írta, hogy felnőtt férfiak kéretlenül küldözgetik a farkukat nőknek, férfiaknak egyaránt itt pedig egy tini küldött képet a felsőtestéről. Biztos fel kell akasztani .

2023. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21-es és ettől ez még normális!? Ahogy írtam is, ez pszichológiai eset, később akár erőszaktevő is lehet! A csaj meg szimplán élvezi, mert máskülönben már jelentette volna! De persze, ha a srác elkapja, megerőszakolja, akkor majd szegény csaj lesz az áldozat, mi? Holott volt elég ideje lépni ellene! Én éltem kint amerikában nagyon jó a szabályozás! Ott nem külözgethetsz fszos képeket, mert simán szexuális bűnözőnek nyilvánítanak! NAgyon helyesen! Gondolj bele pl a lányodat zaklatná valaki így... csak legyintenél?
2023. márc. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22es. Akkor a férfitárssdalmunk egy jelentős része szexuális bűnöző? Potenciális erőszaktévő? Mert tényleg az a tendencia, h boldog-boldogtalan a f@száról küld képet, kéretlenül. És ez csak nálunk van így, v mindenhol, ahol nem folytják el usa-modszerrel? Mindenki abnormális? Mi az oka? Lehet felelős ezért a rosszul értelmetett és túllihegett szabadosság? Hogy mindenki azt teheti amit szeretne? Hogy nem kell masok véleményével foglalkozni? Nézz fel pl a tiktokra, vagy mas közösségi oldalakra. A csapból is ez folyik. Lanyok ezrei kínálják "értékeiket" , vonaglanak, pucsítanak bugyiban, a punijukba bevág a bugyi, áll a bimbó a vékony poló alatt, és mosolyog rád, ennyiről szól a videó. És kiéhezett kanok írkálják h gyönyörű vagy. Egyszerű piac, kereslet és kínálat. Ezek vagyunk, mi emberek. Folytathatnám az elmélkedésem, de mennem kell.
2023. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23-as az, hogy valaki prosti az önálló döntés, az, hogy valakinek magadról küldözgetsz perverz képeket az zaklatás. Ezt a jog azért itthon is elég jól szabályozza!
2023. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24-es. Az előbbi monológom első fele az tulajdonképpen kérdés volt feléd. Véleményed azokról is van?
2023. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélv vele erről. Amúgy meg ritka rendes vagy hogy nem küldted tovább másoknak, mert sokat biztos hogy ezt csinálnák.
2023. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!