Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most OnlyFans miatt puncik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most OnlyFans miatt puncik a világ urai?

Figyelt kérdés
A legnagyobb, leggazdagabb szőrös olasz ALFA is kevesebb, mint egy csaj hiába van CEO leader posztja és Lamborghini Huracán. Egyszerűen a nők alázzák az OnlyFans-al. Nők a világ urai szerintem. Ti hogy gondoljátok?

2023. márc. 4. 10:36
A kérdező szavazást indított:
nők a világ urai
rosszabbak a nők, mint a Sátán
nincs igazad férfi is lehet valaki
kár férfinak megszületni
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Napi incel kérdés ✅
2023. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy gondolom hülye vagy. :)
2023. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Az a véleményem, hogy aki farokkal a lábai között születik, ám nem tud vele mit kezdeni, az csak ilyen picsogós, nyafogós, szerencsétlen kis hörcsög lesz, mint te is…
2023. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit keresel a heteró témakörben maci?
2023. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Haver mindig is a p.na mozgatta a világot nem tudtad? 😂

Aztán mit is aláznak egy kőgazdad pasin az OF-el? Azt se nagyon tudja, hogy létezik mert ott csüngenek rajta élőben a golddiggerek.

2023. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Toyota
2023. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ösnek. Nem tudtam, mert fiatal generáció vagyok (20+). Egy biztos jelenleg a punci mozgatja a világot és azt egy szóval sem írtam incel lennék és köszi a válaszokat.

6-osnak: Volkswagen Das Auto 😅

2023. márc. 4. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami a szomorú, hogy a TV-ben és a neten is ezerrel nyomatják, hogy a full analfabéta, 8 osztályos pitsák milyen sikeresek és mennyit keresnek Onlyfansel, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Lassan nyíltan affelé terelnek, hogy kb idióta vagy, ha tanulsz és otthon túrod a könyveket 18 évesen. Kiváló motiváció a mai kamaszoknak, akik amúgy is tele vannak szorongással és bizonytalansággal…
2023. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 p. és a p. mozgatta a világot, ebből az egyik a pénz, a másikat meg kitalálod :)
2023. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azok. Megkeresnek téged, kezed-lábad összekötözik, egy sáros répát dugnak seggedbe és magadra hagynak. Mivé lett a világ...
2023. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!