Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok szeretitek kiverni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok szeretitek kiverni a fiúnak vagy csak azért teszitek, hogy ne hagyjon el a barátotok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

"hogy ne hagyjon el a barátotok"


Na, az ilyeneknek nem lesz soha orgazmusa férfi kezétől/szájától/farkától...


A tipikus rabszolga, akit szóban és tettleg is bántalmaznak, S majd a saját kölykein fogja leverni sérelmeit.


(Férfi valaszoló vagyok, és alapesetben toleráns. Viszont az ostobaságot adott szinten túl nem vagyok képes szó nélkül hagyni )

2023. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig futnak a szűzlányos kérdések🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Amíg szűz voltam, és a pasimmal elkezdtük a szexet felfedezni, akkor pont ezek mentek. Kiverni, ujjazás, orál oda-vissza. Szerettem nagyon. Szerintem ebben semmi rendkívüli nincs, kb mindenki így kezdi.
2023. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Sosem csináltam semmi ilyent, csak azért, hogy ne hagyjanak el. Mennyire szánalmas ez a gondolatmenet már alapból.
2023. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Rengetegen csinálják kényszerből mert félnek egyedül lenni.
2023. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Abba bele se gondoltál kérdező hogy azért csinálják mert szeretnének örömet okozni a barátjuknak de még nem akarnak szexelni
2023. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Sokan nem állnak készen a szexre de nagyon sokan csak kényszerből csinálják hogy ne hagyják el őket és ez szörnyű.
2023. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Azert egy pasit nem csak szexuális szolgáltatások ellénében lehet megtartani.

Már nem vagyok szűz, de amíg az voltam, szívesen szoptam.


22/N

2023. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6

Nyilván annak kellene az alapfelállásnak lennie, ezzel lehet a kérdező is tisztában van.


Csak most nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy olyan szexuális kultúrával, amilyennel ez a modern társadalom rendelkezik, nagyon sok olyan fiatal lány van, akiket rá tudnak kanos fiúk venni erre azzal, hogy "ha szeretsz, akkor megcsinálod, mert különben elhagylak".

Amire természetesen a lánynak kellene a fiú képébe röhögni és elsétálni, nem törődve azzal, hogy szingli lesz. Csak hát ott a fránya társadalmi nyomás is, hogy ha egyedül vagy, akkor veled valami baj van, főleg ha nőből vagy...


Szóval a válasz: biztos van mindkettő is. Sajnos.

2023. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak azért.
2023. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!