Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért öregedett meg ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öregedett meg ilyen hirtelen a Tóth Andi?

Figyelt kérdés

Pár év alatt mintha egy tizessel többnek nézne ki. Utóbbi képein úgy tűnik, mint egy 32-35 éves nő.


[link]



2023. márc. 2. 19:38
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek, nekem is feltűnt
Nem értek egyet
Eddig nem tűnt fel, de mondasz valamit..
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Minden nőre ez vár. Várják a herceget 18-25 éves kor között. Nem is köszönnek olyan magas az egójuk aztán zuhannak a süllyestőn és már senkinek sem kellenek, akkor meg már itt rinyálnak minden pasi egy gh...ci mert csak plázacica kell nekik. Maguknak keresik ;)
2023. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Sok stressz, sok koncert, éjszakázások, ivás, esetleg még drog is időnként stb stb.
2023. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

6 éve még korának megfelelően nézett ki:


[link]


Most nem azt tippelném, hogy 24… sajanlom mert amúgy csipem a számait

2023. márc. 2. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert úgy él mint József Attila meg Freddie Mercury.
2023. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
32-35? Te mit szedsz? Huszonévesnek néz ki. És nem kell játszanod itt a nagy kritikust, élőben hozzá se mernél szólni ilyen nőhöz. Kanapéhuszár.
2023. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5:


Hát hogyne.


Megjött a pattanásos rajongó, aki a testével védelmezi a dívát:). Helyes. Nagyon aranyos vagy, de senki nem akarja bántani az ikonodat.

2023. márc. 2. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Rossz fények, kevés alvás, stressz, bármi. Bár nem tudom ki ez, és azt se tudom hogy nézett ki korábban.

De ahhoz, hogy valaki kicsit nyúzottabb legyen, nem kell sok

2023. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
#6 mi? xd Sose kommenteltem még Andis kérdés alá. És hetero nő vagyok, nem rajongok érte, csak tény, hogy a te fajtád az, aki kritizálja a jó nőket, ezzel kompenzálja azt, hogy nem kaphatja meg őket. Egyszerű pszichológia.
2023. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Baromi jó csaj Tóth Andi, nemértem mit láttok benne h megöregedett 😃 szerintem az egyik legszebb énekesnő, és nagyon jófej személyisége van. Én nagyon adom 😄 21f
2023. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem többnek néz ki, hanem leharcoltnak. Eleve erősen mű a csaj, mellette gyanítom, eléggé önpusztító életet él.
2023. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!