Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi erényöv, glicerines...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi erényöv, glicerines anál dugóval?

Figyelt kérdés
Probálta már valaki? Esetleg tapasztalatok?

2023. márc. 2. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szilikonosról már hallottam. Glicerinesről még nem.
2023. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Húú, de beteg vagy!
2023. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2#

Leesett végre?


Tehát az lenne a lényeg, hogy azért ne szarja össze magát a kis fiúcska.

2023. márc. 2. 13:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen az a glicerines anál dugó?
2023. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4#

Belocsolják glicerinnel és úgy nyomod fel, vagy valami ilyesmi. Valamilyen fórumon olvastam az volt a bünti, hogy még hasmenés is járt a kombináció mellé. A glicerin hashajtó hatású.

2023. márc. 2. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez jól hangzik. Én bírnám. 😅😂
2023. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem is számít annyira durvának. A hámozott gyömbérből készült anál dugó sokkal nagyobb kínzás.
2023. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En homoszexualitás kapcsolatban élek, már 3éve vagyok péniszketrecbe zárva. Análdugót is rendszeresen viselek, van úgy hogy 24 órában, de glicerinesről még nem hallottam . Nekem az szokott lenni a büntetés hogy nagyobb dugót kell használni mint ami éppen vent van. Mondjuk a domom számára fontos hogy mindig használatra kész legyen a fenekem, ezért mindig tiszta.
2023. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
B@sszátok meg! Akkor ezért van ennyi elpergett sz@r az utcán!
2023. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9#

Az én kisfiúm töredelmesen, de bevallaná azt is, hacsak megfordul a fejében ilyesmi. Büntetem ha akármi megfordul a fejében.

2023. márc. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!