Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hány centis volt kb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hány centis volt kb az első farok ami hosszú távon jó volt nektek?Mennyi dösek voltatok akkor? És hány centissel érzitek nost jobban az intim eggyüttlétet?És most hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
21/6 volt az első farok amire azt mondtam ez már valami, még most is ez lenne az ideális méret belém de minden nem jöhet össze az életben. 2 éve történt.
2023. márc. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy hány centi a külömbség a két farok között amivel kezdtétek és amivel most jó?

Szóval hogy mennyire változik a méret igényetek ahogy egyre tapasztaltabban szexeltek?

2023. márc. 2. 04:38
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Épp ez a lényeg, nem változik.
2023. márc. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Te jóságos ég,21/6?? Mi vagy te,egy muraközi kanca??
2023. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Csak egy extra hosszú hüvelyű, jól táguló szűk lány vagyok 😚
2023. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!