Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak molett nők húznak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak molett nők húznak jobbra Tinderen?

Figyelt kérdés
Én vékony férfi vagyok, de csak molettebb, kövérebb nők húznak jobbra. Ennyire ronda lennék?

2023. márc. 1. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez nálam is így van. A leghamarabb molett nok huznak el. Valoszinu nekik nehezebb ismerkedni, ezért a java kevesebb elvárást indít a pasik felé. Ezért van az hogy majdnem "mindenkit" elhuznak.
2023. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Tévedés, nem húzunk el mindenkit, csak többségünknek a vékony pasik jönnek be, ennyi.


Nekem pl 108 kg-osan a kórosan sovány srácok tetszenek.

2023. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hehe én is így jártam. Mert ők veszik komolyan a tindert, sok csinos csaj csak magamutogat meg nézelődik
2023. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Ez az egyik, a másik meg az, hogy a csinosabb vékony nők, nemis igazán vannak ezeken a pkattformokon, mert ők a való életben is találnak társat.

Ahogy mondta is itt valaki, ha 1000 talán nemis, de nekik bőven van kérőjük, még válogathatnak is.

És teljesen igazuk van.

Ilyen Ásszal a zsebükben, nyilván, hogy a legjobbat, a 10+ pontos férfit fogják kiválasztani, hisz ők is azok.

10 pontos tökéletes nő, nem fog 5-6 pontos pasit választani, de ez szerintem teljesen egyértelmű, tehát nem kell őket megkövezni.


Az utóbbi években nagyon sok lett a bady terem, ahol mindenféle eszközök segítenek, hogy gyönyörű tested legyen.

Pár ezer ft a havi bérlet, és jó pasi lesz belőled.

Ha én újra kezdhetném az életemet, lehet, hogy több időt lennék a bady teremben mint otthon.

Na persze csak addig, amíg magányos vagyok, mert ha akadna párom, utána már ő lenne a legféltettebb, legdrágább, legfontosabb kincsem.

Én már sajnos a bady termet 50+-al nemtudom bevállalni, de amit lehet így is megteszek mindent.

A futás még megy, lenyomok minden este 8 km-t, és az étkezésre is odafigyelek.

Ebben a korban ennél sokkal többet tenni nem lehet.

Nagyon sokan 50 főlött már futni sem tudnak.

Az a baj, hogy úgy meg növekszik a pocak, azt meg a nők úgy utálják mint a sz@rt.

2023. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleve aki a bemutatkozójában az insta profilját hirdeti, az felejtős. Követőket gyűjt csak pár "influenszer-növendék"
2023. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

A vékony nőknek sok választékuk van, csak követőket gyűjtenek és a szintjükön lévőket.

Meg sokan csak kalandoznának.

Sokszor az EQ, IQ nem is érdekli őket.

Én kövér vagyok és én mindent nézek. A képet és a szöveget is.

Fontos, hogy esze is legyen.

Kövér nők ritkábban mennek bele kalandba és az általam ismert lányok, nem jelölnek be mindenkit, sőt. :D

2023. ápr. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!