Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar ilyet egy pasi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ilyet egy pasi? Valaki csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
Egyszer csak úgy megjegyeztem, hogy az új póstás egész jó pasi. Azóta a párom azzal zaklat, hogy szexeljek vele, amikor legközelebb jön és ő megles minket. Akár még benne is lennék, azt nem tudom, hogy a postás is (bár szerintem igen), de nem tudom miért akar ilyet a párom végignézni, és azt se, hogy hogyan lehet ilyet kivitelezni.

#megcsalás #szex postással
2023. márc. 1. 09:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Kamu....
2023. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

A párodnak cuckold fétise van. Az enyémnek is, szereti nézni ha mással szexelek, postással ugyan még nem voltam. Ha nincs ott akkor viberen nézi kamérán, ha ott van akkor utána ki is nyal majd ő is megdug. Az izgatja ha látja, ahogy csöpög ki belőlem amit a másik pasi belém lőtt.

Szerintem adj fel magadnak egy tértivevényes elsőbbségi levelet, az másnapra odaér, akkor tudni fogod, hogy aznap biztosan jön. Vegyél fel valami szexi fehérneműt és úgy nyiss ajtót neki, és rá is markolhatsz a farkára nadrágon keresztűl akkor ha bejössz neki biztosan rájön, hogy meg akarod ajándékozni egy puncival. Egyébként nem biztos, hogy kamu, már mi is felvetettük a párommal, hogy el kellene kapni valamelyik futár fiút.

2023. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jujj elírt egy szót, égessük el.
2023. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megtörtént, számomra nem volt nagy élmény.
2023. márc. 13. 22:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben?
2023. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez kérdésfeltevő oldal, nem élménybeszámoló, de mindegy leírom. Ahogy írtátok szexi fehérneműben engedtem be, elég egyértelmű volt számára, hogy mit akarok. Rögtön elővette az akkora már félkemény farkát. Akkora volt neki mint egy székláb. Elkezdtem szopni, de nem egyszerű egy ekkora farkat rendesen bekapni. Akkor lehúzta a bugyimat leültetett a fotel karfájára és elkezdett nyalni, azt mondjuk élveztem, mert jól csinálta. Aztán felállított megfordított, és szépen lassan belém nyomta a hatalmas szerszámát. Azt hittem szétszakadok. Azután amikor már kezdtem hozzátágulni és már élveztem is nem csak fájt, akkor elélvezett. Mikor felöltözött és elment mondta, hogy nagyon élvezte és ha akarom máskor összehohatunk ilyesmit. A párom végignézte az egészet bár én nem láttam őt. Aztán rögtön nekem esett, mivel rendesen kitágultam nem igazán éreztem belőle semmit és kb. 1 perc alatt elélvezett. Én megint hoppon maradtam, azért utánna kinyalt végre. Két pasival dugtam kb. 10 perc alatt és egyszer sem tudtam elélvezni. Hát ennyi, nem tudom hogy lesz -e folytatása, bár a párom zaklat hogy legyen.
2023. márc. 14. 19:48
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
Na ebből a beszámolóból látszik csak igazán, hogy kamu az egész :)
2023. márc. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!