Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a rekordotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rekordotok?

Figyelt kérdés

Mennyi volt a legrövidebb aktusotok?

Persze senki e stopperrel megy az ágyba, de kb. ;)


Hogy jött össze, miért volt olyan rövid? Mi volt a reakció rá?

Szűz volt még a pasi? A lánynak hányadik partnere volt?

Kort (akkori) és nemet is írjatok.



2023. febr. 28. 16:48
1 2
 11/18 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ha ez számít valamikor tini koromban állítottam recska rekodrdot, 37.5mp xDD
2023. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
Legrövidebb kb 10 perc
2023. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ffi vagyok. Régebben volt egy lány aki nagyon tetszett. Sokáig kerülgettük egymást, de érezni lehetett közöttünk a szikrát, és engem őrülten vonzott szexuálisan is. Egy alkalommal feljött hozzám. Metaxáztunk, beszélgettünk. Fotelban ült, én az asztal mellett a földön. Csókolózni kezdtünk, simogattam, és éreztem hogy lesz valami. Nagyon felizgatott a dolog. Izgattam, közben vetkőztettem, amit hagyott. Úgy állt a farkam ,majd szétdurrant. Levettem a bugyiját, és gyönyörű csupasz puncija volt. Nyalni kezdtem, amit nagyon élvezett. Egy idő után kérte h rakjam be. Ahogy lassan bedugtam, már befele menet éreztem h máris spriccelek ezért kihuztam, ráhajoltam nyalni, közben leélveztem a fotelt elölről. A csajszi nem vette észre a mutatványom . Egy picit sem konyultam le, visszaraktam és szeceltünk egy jót. Sokkal később mondtam el neki, tetszett és nevetett rajta. Több éves pátkapcsolat lett belőle, de már vége. Nekem ez egy vicces de jó emlék.
2023. márc. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb negyed óra. Nagyon friss volt akkor a kapcsolatunk. Iszonyat be voltunk indulva mind a ketten, páromnak indulia kellett, én meg takaríthattam magunk után a kanapét. :D
2023. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Engem mondjuk az érdekel, hogy a kérdezőt miért érdekli ez :)
2023. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 perc.

Hívta a csajt az apja hogy mindjárt ott van érte. Megtettük még, amit lehetett 😅

2023. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Volt az a helyzet negyven felett, hogy pár másodperc után elsültem. Pedig nem vagyok egy gyorstüzelő! Partnerfüggő, helyzetfüggő dolgok ezek! Nagyon vágytam a nőre és már nyaláskor is majdnem elsültem. Szerintem rekord rövid idő lehetett, max. 20 másodperc.
2023. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fél perc, de ebben már két pihenő is benne volt, hogy tovább tartson. Extrém gyorstüzelő volt. 50 éves volt, én 28. Senki nem volt szűz és egymás sokadik partnerei voltunk.
2023. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!