Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent konkrétan a ''rányo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent konkrétan a ''rányomulás'' szócska kapcsolatteremtésben?

Figyelt kérdés

Csak én nem értettem soha ezt a jelenséget? Voltak barátnőim, jelenleg is van. De sokszor megkaptam már, hogy valakivel azért nem jöttem össze, mert nem ''nyomultam'' eléggé. Akikkel eddig párkapcsolatban voltam egyszerűen beszélgetni kezdtem velük, elhívtam őket valahova, ott is beszéltünk...stb. és egy idő után összejöttünk. Én mindig az a szimplán, fesztelenül elbeszélgető típus voltam a legelején. Alakul ahogy alakul alapon...


De valahogy úgy érzem, hogy én tényleg sose NYOMULTAM, és azt kell mondjam, fogalmam sincs mi az egyáltalán, amikor egy nő az várja el tőled, hogy ''nyomulj''. Szóval, mit akarnak a nők olyankor, amikor egy pasi nagyon bejön nekik, és csak arra vágyik, hogy végre rányomuljon? Akár neten, akár élőben...



2023. febr. 28. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gyorsabban haladjon a kapcsolatotok az ágy felé, és mindez a te kezdeményezésedre.
2023. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!