Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » ELitélendő ha egy huszonéves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELitélendő ha egy huszonéves tinikkel hempereg?

Figyelt kérdés
Személy szerint a kedvenc korosztályom a 15-18, 14 nagyon fiatal. Leginkább abban látok nőiességet amelyik szellemileg érett, vagy valamelyest érettebb a koránál. Ha érződik hogy gyerek még és kislányként viselkedik az nem jön be. 25 éves ismerősöm is azt mondta hogy megrakna egy ilyen korút. Persze harmincas, negyvenes korosztálynál már annyira nincs rendben szerintem. Itt nem hülyíésre gondolok hanem simán alkalmira velük, vagy mint ágyibarátnak. Kapcsolat már más tészta, arra inkább egy már dolgozó nőt fogadnék el, a randik meg ajándékok pénzbe vannak részemről, viszont ha felnőtt és dolgozik akkor be tud költözni hozzám hogy felezzük az albérletet. 22/f
2023. febr. 27. 21:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elítélendő" elírtam.
2023. febr. 27. 21:06
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Részedről nem elítélendő, nem sokkal tűnsz érettebbnek szellemileg, sem érzelmileg egy 16évesnél.
2023. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Te ezt nyilván tudod.
2023. febr. 27. 21:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok negatív kommentet fogsz kapni ezután a kérdésed után 😕
2023. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert sok ostoba el van hülyítve az amcsi filmek által ahol 16 évesel kezdeni már pedó dolog. Meg sok képmutató nem valja be hogy neki is tetszik egy tini.
2023. febr. 27. 21:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönös volt a szándék, a vágy, és semmi erőszak nem volt akkor semmi baj vele!
2023. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, én bírom ezt a korosztályt, olyan önfeledtek 😅 És tudnak nagyon értelmesek is lenni, bár nyilván nem mindenki, olyanokkal nem kezdek.
2023. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Igen egy ilyen érettebb tini nagyon izgató!
2023. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

#3 tini: megrakná, ágyibarát, alkalmi

Dolgozó nő: beszállhat a költségekbe


Fogalmazásmód szánalmas, hiányzó írásjelek, kihagyott betűk, helyesírási hibák, utólag kijavítva egy szó, teljesen feleslegesen, maradt még javítanivaló bőven.


Nincs több kérdésem.

2023. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ússz tovább.
2023. febr. 27. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!