Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk-lányok mielőtt mentek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok mielőtt mentek buliba minden esetben leborotváljátok a fanszőrzeteteket abban a reményben, hogy lesz szex?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen
2023. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nagyjából mindig rendben van tartva ha van buli hétvégén, ha nincs. Buliba sosem úgy megyek hogy na mindenképpen legyen valami - alakul ahogy alakul.
2023. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Így van. Plussz viszek óvszert és esemény utáni is. Van nálam váltott pénz, betét, intim törlő és paprika spray. Így indulok neki az éjszakának.
2023. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
#3 esemény utáni??? Azt ugyi tudod hogy egy hormon atombomba??? Nem arra van kitalálva hogy gumi helyett használd!
2023. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Fiú vagyok

Nem feltétlen buli előtt mert alapjáraton rendbentartom tehát fanszőrt és hónaljat heti kétszer borotválom

Úgy gondolom ez egy alap igényesség és higiénia

2023. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Már nem járok bulizni, de régen sokszor így mentem.


Viszont egy éjszakás kaland csak egyszer jött össze, de akkor szerintem pont nem voltam úgy lecsupaszítva. Nem számított.


Utólag még ha csak 33 évesen is de elég hülyeségnek is tartom, hogy ennyire rákészüljön az ember.

2023. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
19-20 évesen volt egy ilyen időszakom, hogy borotváltam is és buli előtt is. Pont az volt az az időszakom, amikor még csak nem is láttam pinát. Aztán újra meghagytam természetes szőrzettel, volt is aazóta egy rakás csajom. A csajok nagy részének még tetszett is, hogy szőrös, úgyhogy ennyit erről. 26 F
2023. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont úgy vagyok, ahogy a #6-os, és 33 is vagyok. Annyi a különbség, hogy egynél többször volt szex.
2023. febr. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon ritkán borotválom le "mi van ha lesz szex" alapon

Inkább mindig rendben tartom ahogy nekem kényelmes

2023. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Mindig csupasz
2023. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!