Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vibrátort vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort vegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még vibrim és most szeretnék venni egyet. Viszont elsőre nem tudom milyen lenne jó, tudnátok ehhez tippet adni? Szexshopba túl félénk vagyok bemenni, tudom hogy ott az eladó tudna segíteni dönteni, de inkább netről rendelném meg.
2023. febr. 25. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

A neten megtudod nézni és levan írva minden.

Nem kell boltba menni, házhoz szállítják.

2023. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Kiegészítem az egyest annyival, hogy diszkrét csomagolásban fog jönni, azaz sem a futár sem senki nem fogja tudni, hogy rendeltél egy brokit. Boltba nem kell menni, de héjj bátorság :D
2023. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőre egy sima egyszerű, olcsóbb kivitelűt. Kipróbálod mennyire jön be utána döntesz egy másik típus felől. Tőled függ - méret, mennyire vagy csiklóorientált stb.
2023. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendeld internetről, a legjobb, ha csomagpontra kéred, úgy még diszkrétebb, én minden alkalommal így tettem eddig. Pl vagyaim.hu megbízható oldal, elég nagy a választék és gyors a szállítás is.

Elsőnek valami kisebb, egyszerűbb fajtát rendelj. Nem kell a legdrágábbat megvenni.

2023. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagyaim.hu oldalt csak ajánlani tudom, annó elsőnek egy kicsi olcsót vettem.
2023. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!