Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kielégítetlenség mit okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kielégítetlenség mit okozhat lelki és testi szinten?

Figyelt kérdés
Nem is beszélve az elfojtott szexuális vágyakról.

2023. febr. 20. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%

"8-as nem hiszem, hanem tudom, hogy magasabb rendu vagyok nalad es a tarsaidnal es nem, nem azert, mert 10 honapot nem 'kibirtam' hanem nem szexeltem. Ennel sokkal osszetettebb a helyzet, de nem erdemled meg az idomet, hogy kifejtsem, maradj csak a sotetben."

óh, méltóztassék megbocsátani szegény alacsonyrendű fejemnek, hogy pazaroltam eminenciája végtelenül drága idejét

eközben a valóság: ugyanígy itt k*rod el az idődet, mint az összes többi fórumozó. csak még pluszban kiállítod a bizonyítványt a saját lelki nyomorodról és végtelen arroganciádról.

2023. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és 6-os védeném. Valóban az, hogy vakaki nem bír ki x időt szex nélkül, mélyen eljeserítő olvasni is. Mi lenne veletek ha katonának kellett volna mennetek 18 évesen mint régen kellett tenni? Ott recskáztatok volna a takaró alatt is vagy az őrségben éjjel a hidegben? 3 év katonaság volt a legutolsó időben meg már csak egy év volt. Mi a fenét tettek volna akkor? Ja és amikor majd olyan helyzet lesz az asszonyaitok mellett, hogy valamiért nem lehet akkor mi lesz? Szerintem húzzátok be fületek, farkatok és gondolkozzatok mielőtt bármilyen trágár megjegyzést írtok csak azért mert most még hajt a fa..atok! ;)
2023. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!