Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem izgató a saját popsim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem izgató a saját popsim?

Figyelt kérdés

Seggből szájba gondolat rémisztett egészen addig a pontig amíg egy buliban annyira le nem részegedtünk, hogy a pasi bármit tehetett velem, és akkor volt az első seggből - szájba.

Az az igazság, hogy azóta izgat a dolog és csináltuk is, és valahogy annyira tiltott erotikus érzése van, vagy nem. tudom, de a pasim farka nem büdös kicsit sem a popsim után, sőt egyenesen izgató.

Egyszer a pasim megkérdezte milyen?

Mire én finom lyuk ízű. 🤣


Akárkinek meséltem is, szörnyülködött ezen, amit én pontosan megértettem. Addig a pontig én is így tettem... De mi van veletek? Ti hogyan vélekedtek?


Lányok válasza érdekelni, illetve maximum meleg fiúké.


Köszönöm



2023. febr. 18. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

szerintem undorító

N

2023. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Nekem pl. az tetszik amikor érzem a barátnőm száján a farkamat csók közben. Megesik hogy bejön az ilyesmi szerintem normális 😅
2023. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Fújjj🤢🤢🤮🤮
2023. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

imádom az anális szexet, de biztos nem venném a számba a szaros farkát, attól hogy nem látod, még kicsi szarmolekulák ott lehetnek rajta, ilyen finom fertőzéseid lehetnek

mint anno nem is tudom milyen fertőzés tombolt, mert szarás után nem mostak kezet

egészségedre

N

2023. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Aztán mit csinálsz, ha véletlenül csoki marad a farkán? Le nyalod?


A gusztustalanságtól el tekintve sok fertöző betegséget is benyalogathatsz egy ilyen mutatványkor.


De persze ki vagyok én, hogy bele szóljak. Ha nem tartasz a fentiektől és bejön neked akkor hajrá.

2023. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez a sok kamu kérdés itt ..
2023. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Csodás ezt olvasni, a finom ebéd előtt! Van itt színvonal rendesen...
2023. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Lennék a pasid
2023. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!