Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek milyen érzés 20 cm feletti péniszmérettel élni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most a 20-23 cm hosszúságra és az 5 cm vagy feletti vastagságra is. Mik a tapasztalataitok a nőkkel, mik az előnyei és hátrányai?

2023. febr. 18. 02:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 20 cm, tehát nem tudom alatta fölötte milyen. Megfelel, és eddig partnereknek is megfelelt.
2023. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A 10-es valaszolonak van igaza!Nem hiszem,hogy én tudnék élni egy 25 centis penisszel!Ahhoz,hogy felalljon rengeteg vérre van szüksége!Akkor még az agyadbol is a peniszedbe menne a vér!
2023. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Eddig mindenkinek fájt az elején és óvatosnak kellett lenni de ha már bent van és kitágult picit akkor lehet küldeni neki, nagyon szeretem nézni ahogy ki be jár a nagy farkam. Összességében qrva jó sztem.
2023. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!