Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Átlag" férfiként kereshetnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Átlag" férfiként kereshetnék valamennyit chaturbaten?

Figyelt kérdés
Kissé pocakos vagyok, nem dagi csak ilyen telt, van néhány sebhely a felsőtestemen, a vállamon ilyen vadhusos seb van ami elég rondán gyógyult. Vajon ha munka mellet néha otthon verném a farkam utalnának nekem valamennyit? Esetleg ezzel kiegészíteném a fizumat. 22/f
2023. febr. 18. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Rossz kategória - mert ezért nők nem fognak fizetni, max. meleg pasik, de a meleg előadók vonatkozásában is erős a mezőny.
2023. febr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnéztem a kategóriát.
2023. febr. 18. 01:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, de inkább a nők mennek ott és a különleges (pl nagy intim mérettel rendelkező) férfiak és/vagy a melegek.
2023. febr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!