Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análisan csináltam a barátnőmm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análisan csináltam a barátnőmmel, de mikor kihúztam, akkor barna lett a péniszem. Elkaphatok valami betegséget?

Figyelt kérdés
Lehet tőle valami betegségem?

2023. febr. 17. 22:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is habos süteményt tárolnak ott 😄


A dolog úgy műxik ahogy fent is írták. A végbéltraktusban lakik pár emésztőbaci ami ha meg tud telepedni a húgycső alsó szakaszában akkor onnan el tud jutni az alsó húgyútakba (húgyhólyag, prosztata) és ott csúnya gyulladást tud okozni. Egyéni adottság ki mennyire érzékeny rá. Van aki egyáltalán nem, más meg pár alkalom után mehet is az urológiára.

S ezen nem segít semmiféle előmosás, öblítés - a sors kezében vagy. Avagy ha nem akarsz hazardírozni akkor análba használj mindig gumit.

2023. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Többet nem fogom így simán, okultam.
2023. febr. 17. 23:37
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Párszor volt hogy nekem is olyan lett de lemostam a végén és ennyi.Nem használok gumit és eddig nem volt bajom .
2023. febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Lenyeg hogy rogton alaposan mosd le, semmi bajod nem lesz.

Ember is igy csinalja, sosem hasznalunk gumit

N

2023. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

Jól tetted hogy lefertőtlenítetted.

Mi sem használunk gumit ott egyik partnerrel sem, annyi hogy előtte mindig kimosom magam.

2023. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Anál aktus után (ha óvszer nélkül tolta a férfi) célszerű minél hamarabb s minél többet pisilni, ezzel is tisztítván a húgyutakt.
2023. febr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

Lefőképpen hugyúti fertőzést lehet eképpen elkapni.


Anált csakis gumiban szabad csinálnim

2023. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

NEM análozunk gumi nélkül, nem is értem hogy nem félnek az emberek ilyet csinálni, még akkor is ha nem hagy semmi nyomot a férfin??

Én nem készültem elő sehogy, tövig ment és mégse volt a gumin SEMMI; és még így is csak úgy engedtem meg a csávónak hogy kijöjjön, hogy bennem hagyja az óvszert.

2023. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
(Különben nekem lett volna kellemetlen)
2023. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
42%
A "barátnőmmel" xD
2023. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!