Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kreol latinos lányok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreol latinos lányok! Nektek milyen külsejű pasi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Most nyilván a külsőre célzok ezzel. Kíváncsi vagyok, van-e valamilyen összefüggés és az ellentétek valóban vonzzák-e egymást.


Én magas, szőke hajú, kék szemű férfi vagyok de még nem az a hófehér-szeplős kategória. Nekem kifejezetten a kreol bőrű, barna/fekete hajú, barna szemű, latinos lányok jönnek be, de valahogy a sok randi és kapcsolat ellenére sosem az én eseteim jönnek össze nekem, akik a legjobban bejöttek volna számomra.


Nektek bejönnek egyáltalán az ilyen északibb típusú vagy ausztrál (sötét szőkés haj+napbarnított bőr) típusú férfiak?



#Igen, bejönnek a szőke, kék szemű pasik #Nem, inkább én is a kreol, latinos macsó pasikat szeretem #Mindkettő jöhet, ha úgy adódik
2023. febr. 17. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem bejönnek a szőke, kék szemű pasik
Nem, én is a kreol, latinos macsó férfiakat szeretem
Mindkettő tetszik, ha úgy adódik
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Há nekem bejön. Tiszabőn a legtöbb nő ilyen típusú.
2023. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok szőke kék szemmel és a gesztenyebarna hajú barna szemű csajok jönnek be 92%ban.
2023. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reméljük, hogy a kreol lányok is fognak válaszolni, és megerősítenek bennünket :D
2023. febr. 17. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Á ők nem hiszem , hogy gyakorisok:D

Persze , most hogy ezt írtam megjelennek tuti.

2023. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahany ember annyi izles... valakinek az ellentete jon be, valakinek nem.

Igy hirtelen 4 deliesebb lany ismerosom/baratnom ugrik be es valamelyiknek szinten a hasonlo jon be, valamelyiknek meg az ellentete.

2023. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!