Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nagyképűek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagyképűek az onlyfansos online prostituáltak?

Figyelt kérdés
Pár ezer Ftért bárki láthatja a p*nájukat mégis olyan nagyra vannak magukkal meg kikérik maguknak ha valaki nem adja meg nekik a nőknek járó tiszteletet. Nem gondolnak bele abba hogy egy normális értékrendű férfi soha nem jönne össze ilyen romlott erkölcsű nővel?

2023. febr. 16. 20:43
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%
Ha zavar téged miért foglalkozol velük? Inkább törődj a magad dolgával. Sokkal előrébb leszel az életben.
2023. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
32. Jogos kérdést tett fel, hogy miért kell a világnak elkurvulnia. Oké hogy ősi mesterség, de azért már hogy egy 10-22 éves is simán ezt nézheti, az gáz. :)
2023. febr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
És ezzel is pont az a réteg gazdagodik gusztustalan mértékben aki amúgy szinte minden másban tehetségtelen, amíg egy átlag férfi 40 éven át dolgozik semmi pénzekért, hogy tudja fizetni a hitelt. Undorító irányba halad a világ.
2023. febr. 22. 13:12
 34/45 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen a kapitalizmus, a piac árazza be őket, van rá igény. Több millió hasonló dolog van a világon, szerinted az normális hogy egy focista milliárdokat keres? :D
2023. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Nyilván nem normális az se, ezzel nem fogok vitatkozni
2023. febr. 22. 15:41
 36/45 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenek ezek a qrvák, jól pofán kéne őket bāszkodni
2023. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
38%
Míg ti az interneten duzzogtok, addig ők milliókat keresnek. :D
2023. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
97%

Megértem, hogy téged zavar, hogy könnyen sok pénzt keresnek. De én még mindig jobban el tudom fogadni ezt, mint aki heroinból gazdagszik, vagy fegyver kereskedelemből.

Az of "modellek" esetében néhány g*cis zsepi a melléktermék, az általam említett példák esetében pedig halott emberek/gyerekek.

Ha a lúzerebb férfiak erre költenek, abból nekem nem lesz károm, viszont a kemény drog miatt rengeteg adóforintot kell elköltenie az államnak.

2023. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
61%

37. Ki nem szarja le?


Boldog vagyok a párommal. El húzok az országból, én is fogok annyit, nyugi.. :D


Tisztán! Tiszta lelkiismerettel, önbecsüléssel, gerinccel!

2023. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
39: sajnos ez külföldön is csak álom, ha tisztességes munkából akarsz megélni. Amennyit ezek megkeresnek annyit egy jobb szakmával se fogsz keresni sajnos
2023. febr. 22. 20:44
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!