Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki pénzért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki pénzért árulja magát? Mi az oka, hogy ezt az utat választottad?

Figyelt kérdés

Milyen szinten űzöd, esetleg csak képeket árulsz magadról vagy bármit megteszel?

Kényszerűségből vagy önként és dalolva választottad ezt az utat?

Mióta csinálod?

Megbántad?



2023. febr. 16. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Én árulom magam, de eddig senki nem fizetett... Mondjuk lehet azért, mert a célközönségem a 20-30 éves nők. :D
2023. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos van valaki a 8 milliárd emberből, aki árulja magát pénzért hidd el. Hogy kicsoda azt én sem tudom, de van belőlük pár millió
2023. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Képeket adok el

Illetve BDSM-mel és Fétisekkel foglalkozom


Ez mellett vállalok masszázst

Sima

Lingam

Prosztata


A szakmámal nem keresek vidéken 250.000ft SE .


Azért választottam ideiglenesen a fent leírtakat mert ahhoz hogy el tudja költözni és egy nagyobb városban új életet kezdjék és a szakmámban tudjak dolgozni és megélni ahhoz pénzre van szükségem


120 ezer nettoból meg nem veszel ki egy albérletet és nem kezdesz új életet...


Szexelni nem szexemék pénzért arra nem vitt rá a lélek gyűlölném magam miatta


Viszont a BDSM , masszázs , fétisek

Bizonyos kereteken belül vállalható.

Ez nem csak arról szól h eljön elmondja mit akar fizet és megcsinálom

Nagyon sokszor meg kell Őket hallgatni -beszélgetni kell velük

Meg kell nyugtatni Őket hogy a bizonyos szexuális vágyaik rendben vannak pl egy prosztata izgatásnál kicsit nehéz lelkileg elfogadniuk h ez jó és szeretik

Összeségében szeretek emberekkel ilyen módon foglalkozni


Nem bántam meg mert rengeteget tanultam

Viszont nem ez az élet célom


És eljárhatok én lépcsőházat takarítani idős embert gondozni meg közmunkára

Dolgozhatok 24 órából 16ot de Nem fizet semmi se annyit hogy abból megélj illetve még félre is tudj rakni egy albérletre stb ..


És nem . Egyáltalán nem ez a könnyebbik út.. sokan hiszik azt mennyire könnyű egy prostinak vagy egy más intim témával foglalkozó nőnek ..

Nem az ..

Könnyebb takarítani

És takarítanék ha megérné ha megbecsülnék a munkám és fizetnének annyit hogy ne örlődj hónapokon keresztűek h bele vágj ne vágj vagy hogyan tovább

Lelkileg ez tönkre tesz

2023. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vannak, akik pénzért bármire képesek...
2023. márc. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!