Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok tudom a pénz nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudom a pénz nem motivál, de egy átlagos külsejű 40-50 közötti férfival mennyiért töltenétek együtt egy éjszakát?

Figyelt kérdés
Kommentbe életkort is :)
2023. febr. 15. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Már olyan rég szexeltem, hogy ingyen is :)
25E, mindegy hol alszom :)
50E a minimum :)
100E :)
Annyit úgy se adna, meg nem is érek annyit :)
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

- Mondja, hölgyem, lefeküdne velem ötmillió forintért?

- Hááát...Valószínűleg.

- És ötezerért?

- De uram! Minek néz maga engem?!

- Pardon! Hogy Ön micsoda, azt már az első kérdésnél tisztáztuk. Most már csak az árról vitatkozunk.

2023. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem azért mert olyan rég szexeltem, de ingyen. Miért kérnék érte pénzt, nem k.va vagyok, meg a szex az én élvezetem is, vagy mi. Persze ez arra az esetre vonatkozik, ha bejön. Ha nem jön be, nem szexelnék vele pénzért se.
2023. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy átlagos pasi felhív magához és akár pénzt is kínál ez az alapszitu.

1-es ezt az ősrégi viccet még hányszor dobod be? Inkább verd ki

2023. febr. 15. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Èn semennyiért.
2023. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Ne kínáljon pénzt, ez az alapszitu. Abban a pillanatban, ahogy pénzt kínál, prostituál vele. Akár elfogadom, akár nem. Mindenképpen megalázó.
2023. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!