Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként milyen érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként milyen érzés az mikor elélveztek?

Figyelt kérdés
Nyilván minden pasi másként éli meg, akár csak a nők.
2023. febr. 15. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az együttlét tetőpontja számomra, amikor elélvezek. A kielégülés érzete mindkét fél részéről leírhatatlan. Egy kényelmesen feszülő érzet, ahogy kiszabadul leginkább.
2023. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Mostanában már nem olyan eget verő érzés, de még abszolút kellemes...49/ f.
2023. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt szerintem tanulni kell egy kicsit a dolgot. Alapból mint amikor egy régi fajta pisztolyt elsütsz: felhúzod a kakast, aztán lősz. A lövés persze nem egy pillanat, néhány másodperc, ami alatt elborul az agyad, és csak arra tudsz koncentrálni, hogy bármi is az, de telerakod, és tényleg, lüktetve jön a cucc. Utána ellazulsz, és vagy aludnál, vagy kajálnál valamit.


Aztán ezt sokkal jobbá is lehet tenni. Egyrészt lehet nyújtani az időt az elélvezés és aközött a pont között, ahonnan nincs visszaút. (Talán vissza is fordítható, de nekem még nem sikerült) Ez a nyújtás szépen gyűjti a feszültséget, mint amikor egy rugót összenyomunk. Ilyenkor az ágyékomban érzem ahogy gyűlik, mint egy vulkán a kitörés előtt. Nagyjából a prosztatában érezni a feszültséget, ez kb a G-pont környéke nőknél (legalábbis az ábrák szerint) Aztán jön a robbanás, ahogy kiold a rugó. Nekem az agyamban ilyenkor az lüktet, hogy még mélyebbre, még mélyebbre, még mélyebbre, és közben lüktetve jön, és jön és jön.


Ha ismeri az ember a testét, akkor, amikor az első elborulás után jön a hormon áradat, akkor akár 1-2 percig is lehetnek "utórengések", amik végigfutnak az ember testén. Érezni hogy jön, el kell lazulni, hagyni kell, hogy végigfusson újra és újra. Baromi jó érzés, én vigyorogni szoktam közben, annyira jó. Egyszerűen tele vagyok boldogsághormonnal. Ehhez már szerintem kell némi tudatosság és önismeret. Sokszor az első orgazmusomat tudatosan csillapítom, így teljesen meg tudom őrizni a merevedésemet, és gyakorlatilag azonnal jöhet a folytatás. Eleinte azért csak lassan és óvatosan, mert rohadt érzékeny ilyenkor a makk, még egy szuper lucskos punci is lehet 1-2 percig kényelmetlen.

2023. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előszőr erős nyomás de nem fájdalmas csak erős az egész altestben utána lüktetés és spricc utána egy pár másodperc zsibbadás és utána elmegy a kedvem a szextől.
2023. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!