Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen érzés hogy ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés hogy ott alul "Van valami"?

Figyelt kérdés
:P

2023. febr. 15. 14:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Ez engem is érdekelne

Én nem tudom elképzelni nőként hogy hogy lehet úgy élni hogy ott fityeg valami

2023. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ugye? Én mindíg úgy képzeltem el hogy olyan lehet mint kb. egy plusz végtag vagy ilyenek.
2023. febr. 15. 14:38
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Legtöbbször nem is tudatosul, hogy van ott valami. De én speciel csak úgy tudok ülni, hogy legyen egy kis terpesz (vannak olyan pasik, akik keresztbe tett lábbal is tudnak ülni - nekem nem megy) A merevedést egy feszítő érzéshez tudom hasonlítani (feszül is, hiszen tele van vérrel) Szex közben leginkább olyasmi érzés, mintha az alkarodra húznál valami szorosat: körben érezni, ahogy körbevesz a punci (vagy a száj vagy a popsi), és mivel többnyire hidegebb, mint a test többi része, egy jó meleg, de éppen nem forró fürdőhöz hasonlító érzés.


Amúgy egy jó alsógatyán múlik minden. Ha jól tart, akkor nem fityeg, nem izzad (annyira) Meztelenül legfeljebb csapódik jobbra-balra, de az se nagyon tudatosul.

2023. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
71%
Ez egy érdekes kérdés. Engem mindíg a fordítottja érdekelt. Lányok, milyen érzés hogy ott alul "nincs semmi"?
2023. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nagyon kicsi, olyan érzés mintha puncim lenne
2023. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Viccesnek, vagy furának is hangozhat, de a #3-asnak igaza van, sok múlik az alsónemű "típusán". Ha lazább, akkor rendesen zavaró, mert nem marad a "helyén". Ez olyan, mint ha a kezed nem tennéd zsebre, vagy nem használnád egyensúlyozásra, csak úgy lógna magában, céltalanul. Az sem jó ha túl szoros, értelemszerűen kényelmetlen, és az sem jó, ha dörzsölődik valamihez. Ugyanis fizikai ingerre is elkezdődhet merevedés, tehát felállhat valakinek arra, hogy a pénisze hozzádörzsölődik a nadrághoz ahogyan lép. Nyilván ezek nem gyakori esetek, különben minden pasi álló farokkal sétálna :D

Arra akartam csak kilyukadni, hogy ha az ember odafigyel magára és kényelmesen öltözködik, akkor észre sem veszi, nem foglalkozik vele. Merev állapotban sokkal érzékenyebb, jobban reagál a különböző fizikai ingerekre, tehát ha álló farokkal húzod fel az alsógatáyd, akkor érezni fogod hogy dörzsöli, zavarni fog hogy szorít, olyan kényelmetlen érzés lesz, mint ha egy szűk pólót vennél fel, aminek rövid az ujja és szorít vállban. Lankadt állapotban viszont teljesen természetesnek veszed, mint bármilyen más testrészedet. A lábujjadra sem figyelsz külön, csak van és kész, mindössze akkor tudatosul benned hogy létezik, amikor megmosod vagy épp belerúgsz a szekrény sarkába.

2023. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3as, szépen körül írtad, így elképzelhető milyen lehet férfiként. Én másra is kíváncsi lennék, mindjárt ki is irok egy kérdést hogy : Férfiként milyen ....
2023. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapok sürgésében, forgásában fel sem tűnik, hogy ott van, általában nálam is a kisebb terpeszben lévő ülés van. Egy jó boxer sokat segít, hogy kényelmes legyen az elhelyezkedés. Merevedésnél és szexnél már nagyobb a különbség, de ez érthető 😅
2023. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mint nektek "ott felül"
2023. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

3-6.Kudos!


Őszintén nem gondoltam hogy valaki ennyire frappáns és részletes magyarázattal fog előállni. :D

2023. febr. 15. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!