Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már a szokásostól eltérő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már a szokásostól eltérő, perverz élményed a szexben?

Figyelt kérdés
Érdekes izgató és élvezetes volt? Ha publikus és nem sért másokat mi volt ez?

2023. febr. 15. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
#10-es. Nekem egyszer egy lány csinálta ugyanezt pedig nem kértem rá. Iszonyat jó volt. Azóta sem sikerült ravennem senkit hogy dugja be az ujját
2023. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőkkel nyaraltunk Balcsin.(20-23 évesek vagyunk) Hozzánk csapódott negyvenes helyes pasi. Szórakoztatóak voltak,jókat dumáltunk,meghìvtak hajòkirándulásra,kajálni,koktélozgatni stb. Egésznap ment a flörtölgetés,izgatás. Este felmentünk a hotelszobába,iszogattunk együtt még, táncbòl simogatás, csókok aztán kicsit elveszett a kontroll és szexeltünk velük. Első és egyetlen ilyen többes szex volt,ahol mindenki mindenkivel... De valami elképesztően jókat élveztem, annyira elengedtem magam. Visszagondolni is izgató nagyon. 2F1L szexben előtte is volt részem, de így spontán 3L2F az számomra nagyon különleges volt. Tudtuk,hogy családos pasik,egyrészt ettől még izgatóbb ,másrészt biztosan titokban marad,hogy szex volt köztünk.
2023. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%
5 pasi és én. L
2023. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!