Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért folyik még a csapból is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyik még a csapból is a szex?

Figyelt kérdés
Olyan,mintha már sehol nem lehetne normális beszélgetéseket folytatni. Az interneten a farkukat küldözgető pasikba botlik az ember, a munkahelyen mindenki azt ecseteli,hogy a párjával,hogyan és mint..vagy hogy tudja megcsalni a másikat..az interneten is annyi ilyen cikk van,hogy belefárad az ember. Nincs udvarlás, csak mindjárt a testiség..nem vagyok apáca de ez már sok. Nektek mi a véleményetek?
2023. febr. 14. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy az emberek látása, hallása eléggé szelektív. Ezernyi inger éri nap mint nap, de képes rá hogy csakis azt lássa, hallja meg ami a saját véleményét erősíti.

Igen, vannak farokszelfi küldözgető idióták a neten (sajnos). Ettől speciel nálunk a munkahelyen senki sem a kollégákkal beszéli meg a szexuális életét.

2023. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Az a véleményem, hogy van fontosabb dolgom is.
2023. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Mert valszleg csak ezt veszed észre.


Egyébként ne csodálkozz, hogy a mai világban nincs udvarlás. Belegondolsz te, hogy férfiként milyen a társkeresés? Aki macsó, az könnyen talál magának nőt, de annak tényleg csak a szex kell. Aki nem macsó, az meg vagy baráti társaságban (ami hamar kimerül) vagy neten tud ismerkedni. A netes ismerkedés férfiként olyan, hogy több száz nőt megkereshetsz, mire bárkivel találkozni tudsz és még akkor is jó eséllyel elhajt 10 nőből 9. Ezek után csodálkozol, hogy az ember fia nem akar udvarolni, mert elege van az egészből?

2023. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És akkor itt az ellenpélda? Mi nők mit szóljunk,ha valaki mindjárt a szexel támad le minket? Én speciel ezért is untam bele a netes társkeresésbe. A másik meg,ha finoman közöltem az úriemberrel,hogy ne haragudj,de kép alapján sem jössz be, akkor én voltam a világ legnagyobb ribizlije..szóval ezen is lehet egy kicsit tűnődni.
2023. febr. 14. 14:18
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaaa, azt kihagytam,hogy a macsókkal eleve szóba sem állok,mivel 95%-ban ők azok,akik pucér képeket küldözgetnek,vagy rögtön azzal kezdik,hogy cica mikor érsz rá találkozni,és nyalókázni egyet?
2023. febr. 14. 14:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit magasak az elvárásaid és emellé általánosítasz, ha valaki neked nem tetszik, az oké, de ha túl jól néz akkor biztos megcsal, meg farokküldözgető, meg csak szexre megy... Ez azért nem így van! Semmi sem fehér meg fekete! Oké, hogy nem felel meg neked valaki, nem tetszhet mindneki mindnekinek, ez természetes de úgy érzem, hogy túl magasasra teszed a lécet! Nem kellene ennyire sem átalánosítani, sem pedig... így ne csodálkozz, ha nem találsz párt magadnak!
2023. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ezért én pl elmegyek horgászni. A többivel nem foglalkozom.
2023. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nincs magasan nálam a léc. Nem Antonio Banderast keresem. Egyszerűen abba fáradtam bele,hogy túl sok a szexre hajtó pasi..ha tetszik nekem az illető,ha nem.Volt olyan aki tök átlagos volt,jól elbeszélgettünk,hajlandó lettem volna vele találkozni is..de 3 nap után mindent tönkre vágott,amikor szexuális irányba akarta terelni a beszélgetést.Hagytam a fenébe.
2023. febr. 14. 14:44
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

3nap? Mirol tudtatok 3 napig beszelgetni ismeretlenül?😀 nalam 3ora beszelgetés után, volt hogy az ágyamba volt

😀

Azert folyik a csapból, mert megnyitod..

2023. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagyd a fenébe a pasikat, ezzel az ők és a saját idegeidet is kíméled. A társadalom züllött része meg majd vidáman elqurogat egymással, amíg te a farm ahol élünk-et meg bridget jones-t nézegetsz a tévében.
2023. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!