Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerült már szex-szel lenyugt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már szex-szel lenyugtatni a párodat? Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 11:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha ideges a párod, mert felBASZta magát valamin, akkor hiában akarod leBASZni, nem fog segíteni. :D
2023. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csajom, ha hisztizett, akkor azt kellett neki mondanom, hogy majd jól elfenekellek és jól megduglak, ez annyira felizgatta, hogy szexelni kellett vele, utána meg persze teljesen más volt mint előtt.

Kíváncsi lennék akad-e még ilyen vagy hasonló nő??

2023. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
#22 Óriási mázlista voltál vele. Sajnos nem sok ilyen nő van. :( Sokan ,tisztelet a kivételnek csak érdekből szexelnek.
2023. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

#18 Húha, mintha magamat olvasnám. Közös hitel nálunk sincs, mert a lakást én vettem saját hitelre még az esküvő előtt. De igen, akármennyire is megőrít a szexhiány, és akármennyire is szidom magamban, még mindig odavagyok érte. Jól esik meglepni ezzel-azzal és jó látni az örömét. Pedig az én feleségem még a házimunkában sem remekel. A mosáson kívül mást alig csinál meg, néha főz, de azt is 70%-ban én csinálom (mondjuk szeretek főzni, csak lassú vagyok benne).

Az tuti, hogy ha kidobnám, piszok rendetlenség volna meg én is egyedül érezném magam, pedig van egy kutya.

2023. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

#24

Párhuzamosan keress másik nőt, nem kell erőltetni a keresést, de, ha megtaláltad az igazit, akkor lépni kell.

2023. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam ennyi langyi pasi van, aki tengeti szexmentes életét egy női 'alkalmazottal'. Még hogy a nők érzelmesek... Lehet fogyasztóvédelemnek kéne inkább írni hogy nincs meg a fűtőértéke a kapcsolatnak amiért folyamatosan fizettek.

Azért kíváncsi volnék mit mondana ezekről a másik fél: A nő. Ahogy panaszkodik a barátnőjének hogy már 3 éve hozzám sem ér, előtte meg olyan durván csinálta nem is figyelt rám hogy szeretem. Csak egy gépnek nézett...

Komoly előzménynek kell azért ennek lennie, hogy aszexuálissá válik egy kapcsolat. Nem gondolom hogy mindegyik csak eljátszotta volna a szexet. Inkább Valami miatt vonja meg.


Na mindegy sajnálom hogy ilyen Siratófal lett ez a kérdés.

2023. febr. 13. 16:59
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez semmilyen elözmény. Addig tart a szex amíg elveteti magát vagy brköltözik a padihoz. Utána kidobni sem lehet. Sok ilyem nő van hidd el. A lelked is kiteheted nekik.
2023. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi volt a "bűnöm", hogy szerettem volna kipróbálni pár olyan dolgot, amihez neki nem volt kedve, pl. a szabadban szexelni (nem közszemlére, hanem olyan helyen, ahol nem járnak). Az oké, hogy nem volt kedve, de ahelyett, hogy ezt simán elmondta volna, megsértődött és ritkábbá vált a szex.
2023. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Már ha a vibrátor szót emlegettem vagy szerettem volna orálisan kielégíteni én voltam a perverz undorító férfi állat. Szerettem volna egy profi fotósorozatot róla készíttetni. Azt hittem ez a nők álma. Sminkes, fodrász , stb. Ezen úgy megsértődött, hogy be is fejezte a szexet egy életre velem. Ez sok sok éve volt. Rám van akaszkodva mint egy pióca mert a biztonság ugye fontos neki. Rohadtul féltékeny. Mint egy szerzetesnek úgy kell viselkednem.
2023. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég sok ilyen nő lehet akkor. A féltékenykedés, rám akaszkodás itt is megvan. Pl. nem tudok úgy elmenni vásárolni, hogy 20 perc után ne csörögjön rám, hogy "hol vagy, mikor jössz?". Ha nagyritkán elenged a haverokkal sörözni, akkor is percre pontosan a megadott időben otthon kell lennem, különben hiszti van. Egyszer kiakadt azon, hogy a levelezésemben meglátott egy női nevet, és alig akart lehiggadni, hiába mutattam neki, hogy csak a HR-es a cégtől, ahová jelentkeztem...


Nálunk még van szex, csak nagyon ritka és akkor is kizárólag a hálószobában, kizárólag missziben vagy kutyában (lovagló kizárva, hiába lenne a kedvencem) és semmi extrát nem hajlandó kipróbálni.

2023. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!