Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt lábfétis kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albert177 kérdése:

Vannak itt lábfétis kedvelő lányok?

Figyelt kérdés
És kérek mindenkit a megjegyzések elkerülésére, csak olyan válaszoljon, aki normálisan meg tud nyilvánulni. :)

2023. febr. 13. 10:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10. Hölgyem.

Ez a minimum amit egy szép női lábbal csinálni kell.

Én puszilgatom, nyalogatom,van olyan, hogy minden lábuját egyenként szopogatom.

Mondhatnám azt is, hogy leszopom, de mivel a lábujak sajnos nem sülnek el, így azt nem mondhatom. 🙈

2023. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10#: Milyen korosztálybelinek engednéd meg a talpmasszázst?
2023. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem a 10 vagyok, de szerintem ez nem annyira kor, hanem a lábak szépségi fokának a kérdése.
2023. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12


Én már bőven középkorú vagyok. Egész életemben büszke voltam a lábfejemre és a bokáimra, szerintem nagyon szépek. Ehhez képest nagyjából SOHA semmiféle dicséretet nem kaptam rájuk és nem is vettem észre, hogy nézegetnék őket, pedig szandit meg tanga papucsot szoktam nyáron hordani, ill. imádok mezítláb járkálni, alap dolog nálam, hogy strandon vagy füves részen leveszem a cipellőket.


Itt egyszer kicsit felülkerekedett a kíváncsiságom és megnéztem, hgoy férfiak szerint mi a szép lábfej és igencsak kerekedett a szemem. A nagy és széles lábfejeket preferálták a legtöbben, nekem a magasságomhoz képest kicsi és keskeny lábfejem van. Soha nem hordtam magassarkút, sőt, "nőcis" cipőt sem (körömcipő vagy mi a jó ég a neve), szóval teljesen hibátlan a lábfejem, nincsenek kinövések, elferdülések, stb.


Egy újabb férfi-női rejtély. :))

2023. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14 .

Tudod, ez olyan mint az arc szépség kérdése.

Sokszor nem lehet megmondani, hogy egy férfit mi fog meg egy nőben, csak egyszerűen megfogja valami.

Lehet, hogy nemis szép annyira, de mégis megfog valami.

A lábikóknál is ez van.

Valami megfog benne. Lehet, hogy pont az, hogy nem tökéletes.

Nem lehet ezt így megmondani.

Van nő, akinek körömcipőbe sem tetszik a lába, de van akinek edzőcipőbe is tetszik.🤷‍♂️

2023. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15


Újabb meglepetések. :)


"Van nő, akinek körömcipőbe sem tetszik a lába, de van akinek edzőcipőbe is tetszik.🤷‍♂️"


De hát akkor nem is látod a lábát! Hogy tetszhet? És ha leveszi akár a sport-, akár a körömcipőjét, nem zavar, hogy a sportcipőtől "szétterpeszkednek" a lábfejek, a körömcipőtől meg teljesen összenyomódnak?


Fuh, furik vagytok ti férfiak. :))

2023. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm 12# a válaszodat:).

Akkor most így látatlanba kapnak egy virtuális dícséretet a lábaid:)😉😘.

2023. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%

16.

Arany kicsi csillagom.

Amiről te beszélsz, az a lábfej.

Amiről én beszélek, az meg a teljes láb egészében.

Nyáron amikor lehet látni a teljes lábat egészében, comb középtől lefelé, a térdet, a lábszár részt, ez teszi ki a teljes látványt.

A férfiak erre indulnak be, ha tetszik nekik amit látnak.


Az már egy másik dolog, hogy magát a lábfejet, a làbujacskákat, a körmöcskéket, azt csak akkor lehet látni ha szabadon vannak.

15#

2023. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hiába nem lábfej fétis a neve, lábfétis alatt inkább arra gondol mindenki, mert a combok kedvelés sokkal kevésbé lenne extrém, azt szerintem minden pasi meg szokta nézni egy nőn és ha olyan a viszony akkor akár szóvá is teszi ha szépek a lábai. :)
2023. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19


Egggészen pontosan. 🙂

2023. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!