Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexchat? Mit szerettek benne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexchat? Mit szerettek benne?

Figyelt kérdés

Mitol lesz jó egy partner?

Mi az amit elvártok?

Akar irasban, vagy képek, videok formalyaban?

Korod, nemed is ird oda.


2023. febr. 12. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra akkor jó a szexchat, ha a másik is aktív résztvevője és nem csak egy szextörténetet írok neki. De ez elég ritka, és sokadik alkalommal így már unapmas is, épp ezért már nem is csinálom...

31F

2023. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lett már belőle (több is volt) hosszabb-rövidebb szexkapcsolat! F.
2023. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mint minden nemű írásos kommunikációnak, úgy ennek is a jó helyesírás az alapja. Yep, megbuktál.
2023. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem egy idióta poreszt akar eroltetni irasban,azaznem egybolmar dofkodne. A szexchatet is fel kell epiteni, es ugy epitgetni tovabb.. én kulon imádom, haközben helyzetjelentést ír, hogy mi újság délen. Sajnos nagyon sok rossz tapasztalatom van
2023. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Élvezetes és jó tud lenni, ha megfelelő partnert találsz hozzá. (Tapasztalat)
2023. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
23 éves lány vagyok, csak írásban szoktam szexchatelni. Alapvetően azt szeretem, ha a partner is nyitott olyan dolgokra, amire a való életben nem, vagy nincs rá lehetősége, és ami még fontos számomra, az a helyesírás. Nem kell minden szónak teljesen jónak lennie, de élvezhető legyen olvasni is.
2023. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tabuk nélküli őszinteség ami vonz illetve ha kellően perverz a partner akkor az intim kepcsere. És személy szerint nekem baromi sokat ad pluszban ha van némi intelligencia is ha lehet beszélgetni, ha úgy van téma a perverz, fülledt sex , hogy közben tudom ,hogy egy olyan nővel beszélek akivel bármi másról is el tudok ha kell. F40
2023. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg érdekelt a szexchat, addig szempont volt a jó helyesírás, előnyös volt a megfelelő íráskép, az intelligencia, a részletes érzékletes fogalmazás, a közönségesebb szavak kerülése. Hogy jó legyen a partner, elengedhetetlen, hogy egyezzen az elképzelésünk az ilyesféle levelezésről. Írásos beszélgetésen sosem mentem túl.
2023. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Suetonius ***** válasza:

A fizikai együttléthez hasonlóan számomra ez is akkor jó, ha:

- van interakció: egymásra hangolódás, az üzenetek ritmusának egymáshoz igazítása + mindkét fél kifejezi mit szeretne, mit tenne és hogy hat rá a cselekmény

- jó a helyesírás :D [szerintem ezt nem kell részletezni]


Kép és videocserére nem is feltétlenül van szükség, ha megvan a kémia a szöveges leírás épp elég tud lenni. :)


31/F

2023. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szinte mindent leírtak az előttem szólók!

-helyesírás

-szókincs

-fantázia

-figyelmesség,odafigyelés

-közös értékrend,érdeklődés

-interakció,saját gondolatok,ötletek belevitele a jó ízlés határain belül(nem csak visszaírni azt amit én leírtam csak a másik szemszögből!)


Én bírom a "mocskosabb", "szókimondóbb" leírásokat,szövegeket is!


Jó lenne...


de nincs partner.


52F

2023. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!