Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megígérte egy haverom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megígérte egy haverom, hogy becsület szavára többet nem lesz meleg (max havonta egyszer), akkor attól még hetero maradhatok, ha együtt elszok vele így?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy nem egyszemélyes ágyban, hanem 140 centi széles matracon!
2023. febr. 12. 16:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ő 23 éves, én 22, ha ez számít. Ő eddig csak egy pasival volt, meg én is, de én kíváncsiságból, ő pedig vágyból.
2023. febr. 12. 16:40
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg én már smároltam nővel is, ő is tervezi.
2023. febr. 12. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Megígérte egy haverom hogy becsület szavára többet nem lesz meleg max havonta egyszer..." Az kom gec. Baromi jó haverok lehettek akkor. Ha buzogány buzogány te meg "kívánságból" egyszer voltál az hogyne persze. Alhatsz vele nem kell félned h megerőszakol mert akkor gondolom ő se hülye mehet a sittre.
2023. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát meg, ha nagyon akarná, belemennék, de csak ha ő az aki “adja” én pedig “kapom”.
2023. febr. 12. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ott aludnek nála és jókat buzulnank :))
2023. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ott ledobtam a láncot, hogy becsszóra nem lesz meleg, csak havonta egyszer...Ez így megy?
2023. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te így se úgy se vagy hetero!
2023. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A melegség nem így működik. A melegség nem egy tett, hanem egy identitás. Akkor vagy meleg ha vágyat érzel azonos neművel arra a dologra, függetlenül attól, hogy megteszed-e vagy sem.
2023. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!