Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A világ legnagyobb öröme, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ legnagyobb öröme, ha valakinek nagy a pénisze?

Figyelt kérdés
Többet ér minden pénztől? Összes diplomától? Nem számít, se Rolex, se Bentley, semmi. Csak lengjen a hatalmad dákó? Ez a világ legnagyobb boldogsága?

2023. febr. 9. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az lenne. Engem nem érdekel a sok nyafogás, hogy így túl nagy, meg úgy nem kell a csajoknak sem a nagy… Engem nem érdekel, hogy a nők mit gondolnak, csak lenne hatalmas! Olyan 24 cm.

Akkor boldog lennék… Ha 100ból 99 csaj elutasítana emiatt, akkor is én csak ettől érezném magamat férfinak és ettől lenne csak magabiztosságom.

2023. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Felkötheted magad a méretes pélódnál fogva ha nem tudod használni (csak fájdalmat okozol vele), vagy nem tudsz csajozni. Egy jó "beszélőkével" (kommunikáció), stílussal, kisugárzással, személyiséggel milliószor több csajod lesz mint önmagában egy x cm-s pélóval.
2023. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Igaz de 11 nem erről beszélt
2023. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#11 oh igazan ?
2023. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14.


Hát igen, én így vagyok vele… De ez csak én vagyok.

2023. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akinek nagy, annak ez természetes és nem úgy működik, hogy semmi más nem is érdekli, csak egyfolytában boldog. Annak lenne hatalmas boldogság, akinek kicsi és meg tudná növelni.
2023. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!