Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak valóban szexmániás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albert177 kérdése:

Vannak valóban szexmániás lányok? (Abszolút jó értelemben, és nem betegesen, csak aki úgy tényleg imádja :))

Figyelt kérdés

Nyilván én is tudom, hogy vannak, de szeretnék is beszélgetni egyel, mert valljuk be az utcán elég nehéz ezzel ismerkedni. :)Teljesen őszinte leszek. Az életben abszolút normális srácnak tartom magam igazából minden téren. Egyedül a szexualitás a gyengém, őszintén fontosabb cél számomra, hogy jól teljesítsek és kielégítsem a partnerem, mint hogy én eldurranjak.

Tulajdonképpen a kérdést azért teszem fel, mert tök jó lenne a szexhez hasonló elképzelésekkel álló lánnyal beszélgetni. :)

(Félreértések elkerülése végett, nem egy szerencsétlen vagyok, aki nem tud felszedni a csajt, csak egyszerűen ilyen lányokkal szeretnék ismerkedni)

(22f)



2023. febr. 9. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

5-# 8-4 ig??!!

Persze!!!

Szerintem az a szex már unalmas.

Max 3/ hét plusz 2 /hét cumi. Ha szuper a szex nem hiszem hogy igényel többet.

Egy jo szex : kellemes intim környezet ,

Hosszú előjáték oral oda vissza, alapos dugas, végén lankadásig cumizni.

2023. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11. Mi az a persze!? Annyira bejött neki a dolog, hogy még az nap esete írt SMS-t, hogy ezt a napot minél hamarább meg kell ismételni! na ilyen az igazi szexmániás csaj!
2023. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szabolcs megyében 30as Nő engem is érdekelne, csak kapcsolatban kívánja sokszor, de legyen rendes. 42ff
2023. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!