Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire gyakori hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire gyakori hogy korai magömléses partnert fogtok ki?Minden második pasi ilyen?Hogy kezelitek ezt.Azonnal elhajtjátok?

Figyelt kérdés

#Korao magömlés
2023. febr. 5. 05:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nálam nem volt túl gyakori
2023. febr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Volt ilyen partnerem.

Egy ideig probaltam neki segiteni terapiat kezelst stb... De mivel annyira nem mozgatta meg h esetleg jobb legyen a szex igy dobtam

2023. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt ilyen. Ha rovidebb is volt egy-egy egyuttlet, az azert volt, mert hosszu ideig nem csinaltuk. Ilyenkor tobb menet volt.
2023. febr. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én csak ilyeneket fogok ki.
2023. febr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
A világ legtermészetesebb dolga, ha egy férfi hamar elélvez a vaginától.
2023. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Fogtam már ki ilyet. Egyáltalán nem mondom, hogy ez a gyakori, nekem is csak egyszer volt ilyen. Próbálkoztam, igyekeztem egy darabig megértő lenni, de elegem lett. Nagyon idegesítő, ha hosszú távon hiába teszel meg mindent, sosem kapod meg amire vágysz az ágyban. Szakítottam, rá kellett jönnöm, hogy nem fogom a saját szexuális életem más miatt tönkre tenni.
2023. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Eleg sok partnerem volt mar (viszonylag) tobbnyire gyorsan elelveztek
2023. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!