Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, tényleg ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, tényleg ennyire zavaró ha a lány nemi szervén van 3-4mm szőr?

Figyelt kérdés
Előző pasim azért szakított velem mert “elege lett” abból hogy nincs mindig tökéletesre borotválva a puncim és ez nagyon zavarta. Minden héten le szoktam borotválni teljesen mert én is úgy szeretem viszont muszáj megvárnom míg kb 3mm-t nő mielőtt levorotválom, különben csak felsértem a bőrt és vérzik. Nem hiszem el hogy ez akkora probléma, hogy szakítani kellene emiatt. Ez tényleg kizáró ok a pasiknál, hogy nem mindig teljesen kopasz odalent?
2023. febr. 2. 20:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Én full szőrösen is szeretem.
2023. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
Engem zavarna de csak ezért nem szakítanék.
2023. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy zavar.
2023. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavarna. Viszont remélem tudod hogy csak kifogást keresett a csávó hogy leléphessen és te érezd szarul magad a szakítás miatt
2023. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem zavar. Azt nem szeretem, ha hosszú szőrszál megy a számba, de ez nem az a kategória, ezt rendben lehet tartani.
2023. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
Igen, az alkotmányban kéne szabályozni a nők maximális punciszőr hosszát.
2023. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
Akkor zavaró ha borostás és szúr, amúgy nem. A pasid vagy egy éretlen kisgyerek (és akkor ne sajnáld hogy lelécelt) aki csak egy p.nát látott benned, vagy amúgy is le akart lécelni csak keresett hozzá egy indokot.
2023. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak alibi volt hogy kidobjon, ha meg tényleg ennyire hisztis volt akkor sokkal jobban jártál hogy vége lett. Jó persze nyalásnál zavaró lehet hogy szúr, na de ez akkor sem ok hogy dobjak valakit.
2023. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem zavar,szeretem a szőrt,engem még lábon sem zavar,viszont pont az említett méret engem is zavart.A barátnőmnek nagyon erős szőrzete volt,sok is és amikor pár milis volt,akkor iszonyúan szúrt.Így sosem mondtam neki,hogy zavar,de kértem,hogy hagyja nagyobbra.
2023. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom alapján engem nem zavar. :D
2023. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!