Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek minden celeb csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden celeb csaj titokban luxusprosti?

Figyelt kérdés
A jól kinéző híres csajokért szerintem a gazdagok nagyon sokat fizetnének. Szerintetek élnek ezzel a lehetőséggel a híres csajok?
2023. jan. 30. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted mivel érvényesülnek 42es IQ val? Régebben intelligensebb emberek alkottàk a híressègeink listáját. Ma "bevàllalóssàg " számít kefèl vagy szopik es kap valami szerepet
2023. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem mind.



De elég sok.

2023. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb, de ez inkább fordítva van, már a luxus prosti egyéniség lesz celeb.
2023. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted ezek a celebek mitől érdekesek? De komolyan
2023. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Nyilván akad közöttük olyan is, de nem általános.

Az valamivel gyakoribb, hogy gazdag pasik kitartják őket, de az nem egyenlő azzal, hogy bárki jó pénzért megkaphatja őket.

2023. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A hirdetőset sem bárki, mert egy csövest elhajt. Ugyanúgy prosti ez is csak más ligában
2023. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Biztosat nem tudok, de úgy képzelem el, hogy igen. Csak szerintem nekik van néhány házibarátjuk, akiktől megkapnak mindent.

Most nem rég is volt az egyik híroldalon egy ismert színésznő, meg a tv tulaj kapcsolata, elég mocskos részletek szivárogtak ki😃.

Na, most én rákerestem a hapsira, hát elég gusztustalan, hájas disznó. Na miért fekszik le vele vajon a szép nő? Lehet, nem pénzt kap, hanem jól fizető lehetőséget.

2023. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Semmirekellő réteg
2023. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!