Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk éreztetek már nyalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk éreztetek már nyalás közben pisi-kaki szagot, ízt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez alap.
2023. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, pedig feneket is nyaltam már sokat. Bármennyire is taszító, engem egyébként izgatna a pisi szag, talán a kaki is, ha amúgy bejön a lány. :D tudom, perverz vagyok.
2023. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább más fajta szagot éreztem, de nem zavart.
2023. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Miféle más szagot? Ülés kárpit vagy mi?
2023. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
A valódi ínyencek azt szeretik ha ezeken felül még gombás is a pinája meg sajtszagú a talpa is a hölgynek.😋
2023. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Pfúj..

Egy igényes és tiszta nőnek, aki 3x is megmossa magát kívül belül,semmilyen szaga nincs.A punci Kristálytiszta ,és se szaga se íze a puncinak.

Ha kell akkor Intim mosószert használjon, de legyen büdös.


Az maradjon meg telefonos Gyurinak, aki szereti ha kicsit büdös a picsa.:))

2023. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
+ javítás,.. "De NE legyen büdös" Bocsi
2023. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek veled egyet, hatos. Szerintem igen is tud izgató, lenni, ha érezni a lánynak a valódi illatát. A jó szex mocskos és felszabadult, nekem nem tetszik, ha teljesen tiszta a lány. :D oké, én se azt mondom, hogy legyen ápolatlan, vagy 1 hete nem mosdott, de szerintem izgató, ha nem frissen mosott valaki szex előtt.
2023. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
8as jól mondos! A frissen mosott pin@ olyan semmilyen. A legjobb reggel úgy hogy este volt megmosva. Egyszerűen imádom a reggeli harmatos pin@ illatát.
2023. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Ízlések és pofonok, de én mosakodás nélkül, nem engedek semmilyen orális dolgot a pasimnak. Ha nem bírja kivárni a mosakodást (kb 5 percet) akkor olyankor szigorúan a durrbelebumm szex van, előjáték minden nélkül. 😅🤷🏽‍♀️
2023. jan. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!